Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondjam a legjobb barátomnak...

Elmondjam a legjobb barátomnak, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Bírom az oldal anonimítását, kicsit paradox lesz a kérdés.

Senkinek nem mondtam még el, és még én sem vagyok benne biztos, hogy meleg vagyok.

Ti elmondanátok a legjobb fiú barátotoknak, és mit szólnátok a helyében?

15f


2014. jan. 3. 22:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát...nem tudom. Én nem mondanám el, pláne ha még én sem tudom biztosan. A te döntésed, de szerintem csak akkor mondd

el, ha biztos hogy erre "nem riad el tőled", ha érted mire gondolok.

2014. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
15 évesen az ember kríziseken megy keresztül. nem kell magad elkönyvelned melegnek vagy nem melegnek. a szexualitás sok embernél egy skála, ami folyton változik. szerintem ha megbízol a barátodban, teljes mértékben akkor elmondhatod neki, viszont szerintem előbb ezt a dolgot a szüleiddel, mondjuk anyukáddal beszéld meg. ő mégiscsak közelebb áll hozzád, és ő biztos nem fogja másoknak terjeszteni, mert a barátod, lehet.
2014. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor mondd el ha már biztos vagy benne, és csakis a legjobb barátodnak. Egy haver ellened fordíthatja az egész közösséget. Várj még egy pár évet, addig letisztulnak a gondolataid és tudni fogod hogy kiben bízhatsz meg és kiben nem.
2014. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Én a te helyedben nem beszélnék erről senkinek. Ha tényleg a legjobb haver, előbb-utóbb észreveszi, és nem csinál belőle nagy ügyet.
2014. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mivel a legjobb barátom, és tényleg a legjobb, talán több dolgot osztok meg vele, mint a szüleimmel, viszont ezt valahogy még magamnak se tudom elmagyarázni, pedig elég rég óta elég bizonyos jelei vannak...
2014. jan. 3. 22:43
 6/19 anonim válasza:
milyen jelek?
2014. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szentül hitetem a társadalommal, hogy heteró vagyok, de ha megnézem, hogy mégis melyik nemhez vonzódok akkor nem így van, de nem mutatom ki csak gondolom.
2014. jan. 3. 23:46
 8/19 anonim válasza:
Szerintem en nem tudnam ezt elmondani neki, ha esetleg igy lenne.
2014. jan. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha arra a barátodra célzol akit itt ismertél meg akkor nyugodtan, igaz nyáron még azt mondtad hogy biszex vagy, majd egy álmod után heteronak definiáltad magad.. mint írták ebben a korban ez megszokott. Mivel én is a szüleimnek mondtam el először ezt a tényt, tedd ezt te is!

20F

2014. jan. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hűha jó népszerű lehetsz itt kérdező :D
2014. jan. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!