Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha barátnőmmel sétálok valahol...

Ha barátnőmmel sétálok valahol és valaki provokálni kezd pl:leqvázza a barátnőmet stb akkor gyáva vagyok ha emiatt nem kezdeményezek verekedést és egy szót sem szólok, hanem egyszerűen minél gyorsabban megpróbálom elhagyni a területet együtt?

Figyelt kérdés
Láttam már ilyet sokszor és halottam is sztorikat hogy bár szép dolog hogy egyesek ilyenkor belemennek a játékba megvédve ezzel a becsületüket de sokszor rosszabb lesz az eredmény mint ami egyébként lehetett volna ha nem megy bele a dologba.. Ti erről mit gondoltok? (Persze ez csak azon esetekre értendő amikor pusztán csak sértegetések vannak, de nem történik fizikai kontaktus)
2015. nov. 17. 10:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
5: logikusan igazad lenne, de ilyen esetben nem a logika hanem az oszton mukodik. Es hiaba magyarazza meg maganak logikusan a no, hogy de ezt igy kellett csinalni, belul akkor is elultetodott benne a bizonytalansagerzes, es egyszer majd kirobban. Nem ezzel az uruggyel formalisan, persze, nem. Csak furcsa modon elkezdi majd maganak is megmagyarazhatatlanul azt erezni, hogy mar nem vonzodik hozza annyira es ez lesz majd a formalis ok, pedig valojaban itt kezdodott.
2015. nov. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Sunshinedoll ***** válasza:
48%

Szokták mondani, hogy ha neutrális maradsz, akkor az elnyomó pártját fogod. Vannak azok a férfiak, akik utálják a nőket, vannak azok, akik állítják, hogy nem utálják, de lóf-szt se csinálnak, ha inzultus ér minket (ez vagy te), ezzel persze tovább támogatod az első kategóriát, és vannak azok, akik nem utálják a nőket, és tesznek is valamit, ha minket sérelem ér.

Nem arról van szó, hogy verd be az orrát bárkinek, de az a minimum, hogy megvédsz egy nőt, főleg a barátnődet, ha inzultus éri. Hogy bízzon benned egy nő, ha ennyit se vagy képes megtenni?

2015. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Sunshinedoll ***** válasza:
De nem a védelemről van szó, arról van szó, hogy azzal, hogy nem csináltok semmit tovább tápláljátok azt, hogy nőknek beszólogatni oké. Nem oké, és igenis nektek is ezt kommunikálni kell, nem csak némán gondolni.
2015. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Szokták mondani, hogy ha neutrális maradsz, akkor az elnyomó pártját fogod. "


Hulyeseg.


egyreszt az utcan beszologato idiota nem elnyomo, hanem szimplan idiota, masreszt ha nem reagalsz a pattogasara es ignoralod, az sokkal jobban megalazza mintha felvenned a kesztyut. Az ingoralas azt jelenti hogy semmibe nezed.


Amugy velem soha nem tortent meg ilyesmi, tehat elegge fantazia szulte szituacio.

2015. nov. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Milyen forgatókönyv elfogadható számodra? Mit kellene mondania a párodnak? Biztos vagy benne hogy utána nem folytatódik a dolog valami komolyabbal? Ezt az egészet megállva képzeled vagy menet közben odamondva a verbális(még csak az) ellenfélnek, vagy leparkolva "most majd megváltoztatjuk a véleményét"(szerintem nem fog sikerülni) és ami a leginkább foglalkoztat hogy biztosan te lennél egy ilyen helyzetben a célpont vagy inkább a melletted álló férfi?
2015. nov. 17. 14:57
 16/22 A kérdező kommentje:
Teljesen másként tekintek egy ilyen utcán áldigáló kötekedő emberre mint pl egy ismerősre vagy rokonra, barátra, munkáját végző emberre...Utóbbiakra reagálok előbbire nem.
2015. nov. 17. 15:00
 17/22 A kérdező kommentje:

Ja és am velem sem történt még ilyen.


Régebben volt hogy egyedül sétáltam valahol és előfordult hogy valamit mondtak, de nem foglalkoztam vele csak továbbmentem és letudva. Nekem nem kellene olyan bnő aki emiatt gyávának tekint, amikor fogalma sincsen mit meg nem tennék érte ha tényleg veszélyben lenne. Azért ne haragudjon már ha letojom hogy egy ismeretlen szakadék mit mondott neki és nem kezdek el vele öklözni. nem olyan biztos hogy aki szóban megvéd az tettlegesség ellen is óvna téged amíg az erejéből tellik.

2015. nov. 17. 15:05
 18/22 anonim ***** válasza:

Fontos hogy HOGYAN viselkedsz ignoralas kozben.


Azert ignoralod mert sas nem kapkod legyek utan, vagy azert mert FELSZ ?


Meg magad is be tudod csapni akar, de a no osztonet soha.

2015. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Sunshinedoll elképesztően nagy hülyeségeket beszélsz össze. Nagyon sokszor ponthogy azzal védi meg az ember a barátnőjét, hogy nem reagál semmit. Miért kell mindjárt azt hinni valakire, aki nem veszi fel egy idiótának a provokálását, hogy egy gyáva nyuszi? Most attól, hogy valaki a nyóckerben beszól a barátnőmnek és nem reagálunk inkább megyünk tovább, nem azt jelenti, hogy azt is hagynám, hogy mellettem megerőszakolja.

És ha a barátod visszaállna, de aki bepofázott neki egy boxoló és egy ütésből kiüti, akkor utána ki fog tőle megvédeni téged, főleg ha többen. Majd amikor mosdatod fel a barátodat vagy végignézed, hogy hárman összerugdossák, akkor büszkélkedhetsz vele, hogy ez aztán a fenegyerek.

2015. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Szerintem az ember magát nem tudja becsapni.

Én nem akarok harcolni amíg nem feltétlenül szükséges. Olyannak sem megyek neki ilyen helyzetben akit egyébként tudom hogy össze tudnék pakolni. Csak mert nem és kész, nekem ezt tanították. Előbb viselem el ha emiatt gyávának neveznek mint sem hogy olyat tegyek amit megbánok vagy kicsússzon az irányítás a kezeim közül. Szerintem nem éri meg. És ha pl zűrös helyen élek és nap mint nap olyan helyen kell menni ahol 80%-ban szinte biztos hogy kapok(punk) ilyen olyan megjegyzést akkor mi alapján döntsem el hogy mikor megyek bele? vagy akkor minden héten 1x2x valakit meg kell agyalni? De persze gyáva vagyok...

2015. nov. 17. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!