Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minél több volt az együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél több volt az együtt töltött idő az eddigi kapcsolataidban, annél hamarabb jött el, h elkezded a másikat unni, kevesebb lett az értékes beszélgetés, a mondanivaló egymás számára?

Figyelt kérdés
2015. nov. 15. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem így van


Meg egy idő után szerintem a beszélgetés formája

2015. nov. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

idővel szürkül és laposodik a kapcsolat, mind érdeklődési szinten, mint szexben. ez természetes folyamat.

lehet színesíteni, változatossá tenni olykor, de összességében elkerülhetetlen folyamat.

ettől a szeretet még megmarad, csak a nagyon erős lángolás múlik el.

2015. nov. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam még nem volt ilyen. Inkább a fordítottja: sokkal jobban elmélyült a kapcsolat. Ha két ember érdekes, spontán személyiség, szerintem ritkán unják meg egymást.
2015. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi sokkal nagyobbakat tudunk beszélgetni, mint a kapcsolatunk elején. Előtte is tudtunk bármiről, de valahogy elmélyült ez az egész. Még mindig őrülten szeretem, és már nem csak a szerelmem, hanem a társam, támaszom is. Ha el is múlik a szerelem idővel, tudom, hogy az a mérhetetlen szeretet, amit iránta érzek, megmarad.
2015. nov. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor laposodik el, ha nem is volt igazi..Bár biztos vannak emberek, akik alapvetően nem olyan mély érzésűek és mindenkit megunnak egy idő után a kapcsolatban.Abba kell belegondolni, hogy hiába cseréli le az ember a párját és keres másikat, azzal is egy idő után ugyan olyan lesz, hiszen végül is a legtöbb embernek hasonló az élete, az is csak egy földi halandó, minden kapcsolatban vannak "hétköznapok".Tehát ezért kár cserélgetni.Ha valaki állandó izgalomra vágyik, keressen egy exrtém sportot...A párkapcsolat másra való.Én sosem untam meg a másikat, inkább annál érdekesebb lett, minél többet megtudtam róla.A sok együtt töltött idő értékesebbé tett mindent.Beszélgetni meg bármiről lehet, napi téma mindig akad.
2015. nov. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!