Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Àlomvilágban élek, és...

Àlomvilágban élek, és nem tudom elfogadni a valóságot?

Figyelt kérdés

24 órából 23-at azzal töltök, hogy vagy totál beletemetkezem a múltamba, vagy az abból kialakított kis álomvilágomba, mert nem tudom elfogadni a valóságot.

Külföldön dolgozom, megint 7 napból 7et 8 órában, és már se lelkileg, se fizikailag nem bírom tovább. Haza szeretnék menni, de nincs hová. A keresetem arra elég, hogy kifizetem a kaját, lakbèrt, rezsit, és kifújt. Nincsen családom, barátaim.

Akkor vagyok boldog, ha alszom, vagy ha teljesen kikapcsolok.

Amikor meg ébren vagyok, akkor nyitott szemmel álmodom. Elképzelem, hogy családom van, kislányom, és békében élünk, holott nagyon kicsi az esély, hogy valaha is így lesz. Vagy hogy tini vagyok, és együtt vagyok az akkori szerelmemmel, és nincs semmi baj...Amikor a valóságban kell élnem, folyton sírógörcsöm van.


Mit tegyek?


2015. nov. 18. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
keress egy olyan munkát, aminél nem 7ből 7 napot dolgozol.
2015. nov. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Peldaul, keress masik munkat. Hol a feneben dolgozol te, hogy heti 56 ora munkabol nem tudsz megelni es felrerakni??


Ez most vagy kamu, vagy irtozatosan atvernek, vagy sikhulye vagy a penzugyekhez es elvered a penzed azonnal.

2015. nov. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gömbicica ***** válasza:

én ha ennyire nem találtam volna meg a számitásomat, biztos hogy nem maradnék tovább.

albérlet itt is van, szerintem munkát is lehet találni.


csak először keress munkát kintről, aztán albérletet.

mit dolgozol kint?


és mit szeretnél egyáltalán?


milyen végzettséged van?


ez a robotizáció amiben jelenleg élsz nem vezet sehova :(


az pedig, hogy munka-alvás-munka-alvás váltsa egymást az előbb utóbb betegésghez fog vezetni!

főleg hogy ilyen lelki állapotban vagy. jah fizikairól nem is szólva .(

2015. nov. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


1)Válts perspektívát. Nézd más szemmel a helyzetedet és fogadd el, SZERESD MEG!( Pozitív oldal, lehet, hogy heti hét napot dolgozol viszont nem vagy az utcán, van tető a fejed felett, van mit enned, mégsem napi 10 órákat robotolsz, egészséges vagy, mindennap szabadon futhatsz, sétálhatsz, kirándulhatsz, ahhoz nem kell pénz. stb... fordított pszichológia)

2) Ha nagyon nem tudod megszeretni, akkor is SZERESD! Gondold át, hogy nem tart minden örökké a dolgok változnak, lehet, hogy most kilátástalannak érzed a helyzetedet, de bízzál benne, hogy ez nem lesz mindig így.

3) Tarts ki! Akár hónapokig és évekig is ha kell. SOHA DE SOHA DE SOHA SOHA NE ADD FEL!!! A kitartás MINDIG meghozza a gyümölcsét. Keresd meg a negatívumokban az elveszett gyémántot!!!

4) írj egy listát a pozitívumokról és a negatívumokról. Írd le milyen egyéb más lehetőségeid lennének, ha ott hagynád ezt az állást, illetve állj neki más munka keresésének.

5) Gondolj bele, mi lenne, ha lebetegednél és úgy kellene magadat eltartanod, hogy rehabos 6 órás munka után kajtatsz, mindennaposak a fájdalmaid stb...

6) Gondold át, hogy sokkal rosszabb helyzetben is lehetnél.

7) Auszuggesztio- Napi 5x10 Napról napra minden szempontból egyre jobban és jobban vagyok.

2015. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Melyik nyugati országban nem lehet előrébb jutni ennyi munkával? Vagy kastélyt bérelsz hogy elviszi az összes bevételed?
2015. nov. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 4-ik válaszadó vagyok.


Most újra elolvastam amit a kérdező ír.Igazából a kérdezőnek nem is a munka a problémája, hanem hogy magányosnak érzi magát.


Jó lenne tudni, hogy hány éves vagy kérdező és milyen nemű. Illetve talán nem beszéled a nyelvet? Melyik országban vagy? És milyen munkát csinálsz?

2015. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Látatlanba tippelem hogy London ha ennyi munkával se jön ki a pénzéből.
2015. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En londonba ujsaghordokent eleldegeltem a kulvarosba, pedig hirbol sem volt heti 56 ora munka... El nem tudom kepzelni hol el es mit csinal.
2015. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!