Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez vajon mitől lehet?

Ez vajon mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tavaly óta szerettem volna jelentkezni egy tehetségkutatóba énekelni. Hangom az van, de teljesen átlagos, bárkinek lehet ilyen hangja, nem nagy szám, de szeretek énekelni. A magas hangok annyira nem mennek, ilyenkor mindig szidom magam, hogy de jó lett volna hogyha ki tudtam volna énekelni stb. Idén megint lesz egy tehetségkutató és egyik nap nagyon akarok rá jelentkezni, másik nap nem. Tavaly is így volt... Folyton változik. Hol van kedvem, hol nem. Énekesnő szeretnék lenni, de van, hogy azonnal tenni akarok érte, van hogy azt mondom, hogy ráérek még, hiszen csak 13 éves vagyok. Idegesít, hogy nem tudom eldönteni a hangulatomtól hogy jelentkezzek-e vagy sem. A szüleim és pár barátom azt mondják, hogy szépen éneklek, de szerintem néhol hamis tudok lenni - főleg ha magas hang, akkor nem tudom kiénekelni - de én elég önbizalomhiányos vagyok és sokat várok el magamtól. Szerintetek ez mitől van, hogy egyik percről a másikra megváltozik a kedvem? Most akkor jelentkezzek vagy sem vagy mit tegyek? Menjek énektanárhoz és ráérek még?
2015. nov. 18. 21:01
 1/4 Kematox válasza:
Ha komolyan gondolod akkor minél előbb annál jobb.
2015. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogsz egy érmét. Fej elmész, írás nem. Feldobod, majd elkapod. Mikor a levegőben van, akkor gondolsz valamelyikre. Na, azt válaszd.
2015. nov. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdésem az hogy mit vesztesz vele ha jelentkezel? Legfeljebb rájössz utána hogy énekesnőként éled le az életed vagy kiderül hogy ez nem a Te pályád.
2015. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha élveznéd, jelentkezz!

Ha az akarsz lenni, minnél több időt szánj erre ne csak halasztgasd. Van aki 8 évesen sőt még korábban kezd olyan dolgokat amik élete végéig legnagyobb vágyai maradnak.

2015. nov. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!