Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon sokkal többen lennének...

Vajon sokkal többen lennének öngyikosok, ha egy egérkattintáson múlna az élet?

Figyelt kérdés
Rákattintasz a gépeden, hogy végeztem, és átkerülsz a másvilágba?

2015. okt. 19. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy sokkal többen. Ráadásul lennének a véletlen odakattintók is.
2015. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Rengetegen! Minden második ember!
2015. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék amúgy ilyen felmérések eredményére. Vélhetően megdöbbentő lenne. Mindenesetre én is köztük lennék, szóval valószínűleg igen, SOKKAL többen lennének.
2015. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Hogy jutott eszedbe ilyen kérdés,
2015. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, a 4-es hozzászólást kérdőjellel és nem vesszővel akartam befejezni.
2015. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti.
2015. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen! Én is köztük lennék.
2015. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha sokan vannak úgy mint én, akkor nem sokkal többen. Nekem nem okozna gondot az eszköz megtalálása, használata önmagam meggyilkolására. A probléma ott van, hogy nem tudom itt hagyni azokat akik számítanak rám. A gép előtt remegne a kezem az egéren, ahogy a ház tető szélén is sokáig állnék míg rászánom magam, hogy vége legyen, vagy nem.
2015. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan lennének, nem rögtön egyből, de egy rosszabb pillanatukban tuti kattintanának. Én is így lennék.
2015. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hosszútávon szerintem elég hasonló lenne az arány, mint most. Rejtélyes mondák születnének az idők során arról az egér kattintásról. Egy csomó érzelem fejlődne az egérkattintás köré, egy csomó tanítás jönne létre, társadalmi tabu meg ilyenek. Isteni színpadra lenne emelve az egérkattintás, és társadalmilag tilos lenne az egérkattintást halandó dolgokra használni, mint pl. videó elindítása, legördülő menü legördítése, paintben rajzolás, facebookon írás. Sokkal negatívabb közvélekedés venné körül a gyorsan meghozott döntéseket, előnybe kerülne, aki megfontoltabb lenne. Black metal dalokat írnának, fekete ruhás videókat forgatnának róla, és azt néznék a rendszerellenes szülőutáló fiatalok a SIMÍTÁSSAL indítható youtube videókon, és azzal fenyegetnék a társadalmat, hogy kattintani fognak, ha továbbra is elfogadja a többségi társadalom, hogy levágni az állatok fejét és megenni őket oké.
2015. okt. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!