Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire uncsi az élet, nem igaz?

Mennyire uncsi az élet, nem igaz?

Figyelt kérdés
A rutin,a megszokottság,mindig ugyanaz...de lehet hogy csak én nyavajgok itt fölöslegesen...szerintetek?

2015. nov. 20. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem ezért lenne az. De ha már te is felfejlődtél emberileg, segíts másoknak fejlődni. Ha nem, vedd észre miről szól élet vagy míg azt sem tudod mi célja, ne "nyavajogj".
2015. nov. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az, sőt.. Csak telhetne lassabban is az idő :)
2015. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

"Egyáltalán nem az, sőt.. Csak telhetne lassabban is az idő :)"


A munkahelyeden is ezt mondod? Elég király helyen dolgozhatsz, hogyha arra vágysz, hogy lassabban teljen az idő...

2015. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Uncsi az élet??? Nekem a feleségem mindent megtesz hogy másképp lássam: Apa most ne mert fáradt vagyok..,apa ma már megint nem borotválkoztál,apa nagy a hasad,apa a villanyszámla csekk még itt van, apa olyat fingottál hogy nem lehet ebben az ingatlanban megmaradni,apa a gyerek már megint intőt hozott, apa az anyám szomszédjának a nénikéje székrekedéssel küzködik...uncsi az élet?
2015. nov. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy munkanélkülinek, aki napról napra él, vagy egy egyetemistának, akinek orrvérzésig kell tanulnia (pl. én) nem nagyon unalmas az élet. Inkább úgy fogalmaznék, hogy gyötrelmes. Annak lehet unalmas, aki olyan munkát végez, hogy nem kell magát megerőltetnie sem fizikailag, sem szellemileg és emellett tele van pénzzel.
2015. nov. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De igaz. Unalmas mókuskerék. Az izgalmasabb dolgok meg jóformán elérhetetlenek.
2015. nov. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed nem unalmas...(nagyon sok)
2015. nov. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok pénzzel hogy lenne unalmas az elet te szrrencsètlen?
2015. nov. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"szrrencsètlen"

Akár kire irtad csak magadat minösited.

2015. nov. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is telhetne lassabban, mert akkor több dolgot is tudnék csinálni egy nap, plusz a hobbimat. De így nekem egyáltalán nem unalmas, inkább kimerítő, mert mindig rohanni kell valahova.
2015. nov. 21. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!