Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti sem lettetek olyanok, mint...

Ti sem lettetek olyanok, mint amire számítottatok kb.10 évesen? (részletesen lent)

Figyelt kérdés
Amikor általános iskolás voltam, fiúként nagyon jól tanultam, sportoltam és tele voltam energiával ráadásul helyes is voltam. Aztán elkezdődött a serdülőkor és a középiskolában megálltam a fejlődésben egy 170 centis szintnél és 60 kilónál (emiatt abba kellett hagynom a versenyszerű kézilabdát, ami az álmom volt), elvesztettem a motivációmat, önbizalom hiányos, befelé forduló lettem és így pont azok az évek vesztek el, amikor igazán kellett volna fiatalként élnem így nem meglepő, hogy a mai napig szűz vagyok. Mostanra oda jutottam, hogy állandóan kimerült vagyok, az idegességtől elkezdtem durván kopaszodni és habár 24 éves vagyok, de szerintem fizikailag már 40-45 körül lehetek. Másnak is ment úgy tönkre az élete, hogy szép jövőt jósoltak neki?

2015. nov. 21. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én olyan lettem amilyet akartam, csak épp azt nem tudtam hogy ez nem lesz boldogság.

(szerettem volna ha az életem nem egy sablon lesz hogy suli, aztán munka, szerelem, házasság, gyerekek, halál., hanem kalandos, izgalmas, filmbeillő. hát az lett, kalandos, izgalmas, filmbeillő jelenetekkel, csak ugye felnőve tudtam meg, hogy egy stabil munkahely nélkül, egy kitartó szerető társ nélkül, csonka családban, a bonny és clyde életmód igazából egy idegfeszültséggel teli csőd.)

2015. nov. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

detto

nagyon okos gyerek voltam, mindig kiemelkedtem a többiek közül, tele voltam nagy álmokkal, aztán jött egy törés az életemben, ami miatt teljesen leépültem, és 10 évvel később is teljesen életképtelen vagyok a szüleim nélkül. már csak a halált várom.

2015. nov. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Diplomát akartam, nyelveket beszélni (5ig jutottam), beutazni a világot...meg persze gyönyörű nő lenni. Ehelyett takarítok, nincs diplomám, és átlagosan nézek ki.

21N

2015. nov. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

#3: 21 éves vagy :D

Majd 61 évesen nyilatkozz.

2015. nov. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Általános iskolában és középiskolában is kitűnő tanuló voltam, de nem mentem főiskolára. Igazából nekem az volt a bajom, hogy sosem tudtam, mit is akarok valójában. Most 34 évesen egy csődtömeg vagyok, se kutyám, se macskám, a munkámat is utálom... :D
2015. nov. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt gondoltam 20 évesen lesz egy lányom. Aztán nem így lett.
2015. nov. 21. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Állandóan a barátokkal lógtunk, a suli sem ment rosszul, aztán jött a középiskola, szar osztállyal, szar tanárokkal egy szar szakmában ami 6 évet vett el az életembe, közbe egyedül maradtam, antiszociális lettem, nem tudok ismerkedni + még kis szerencsém sincs ebbe, hogy esetleg hátha...

Igaz még csak 20 vagyok, de teljesen egyedül, normális szakma meg szar érettségivel, elég antiszociálisan és önbizalom hiányosan biztos remek jövőm lesz...

2015. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti, nekem nem volt elképzelésem, pusztán egyes dolgokat hozzátársítottam a felnőttséghez (pl. aki felnőtt, annak van párja, aki felnőtt, az kap munkát stb.), szóval ilyen leegyszerűsített világképem volt, mert nagyon messzinek tűnt a dolog, de ezt nem nevezem csalódásnak, mert nem gondolkodtam rajta, milyen leszek amúgy, és nem voltak elvárásaim.
2015. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!