Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó tett helyébe ne várj...

Jó tett helyébe ne várj semmit, és inkább menekülj?

Figyelt kérdés

Mióta tudatosan elkezdtem segíteni embereknek, néha jól megszívom.

Szeretnék inkább csak a semmivel maradni.

Valaki még tapasztalt hasonlót?

Miért van ez, hm, kedves emberek.


2015. nov. 21. 03:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, de főleg ha kölcsönkérnek valamit és eljön az idő hogy vissza merem kérni, akkor vagy nincs meg, vagy azt hiszi visszaadta, vagy eltöri, vagy elrontja és azt mondja ki fogja fizetni, de várhatom.

Olyan még nem volt, hogy kértek valamit és amikor már nem kellett nekik vissza adták.

2015. nov. 21. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az emberek többnyire képtelenek együtt élni a hála érzésével, ha valami segítséget egy velük azonos szinten álló embertől kaptak. Ilyenkor ugyanis kiszolgáltatottnak érzik magukat, azaz mintha függő viszonyba kerültek volna a másiktól. Ennek a belső feszültségnek a feloldására még gaztettet is képesek elkövetni.
2015. nov. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem segítek már senkinek,legalábbis pénzügyekben nem.Nem is tudnék,nem is akarok,nagyon sok mindent elloptak már tőlem.
2015. nov. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én is arra jutok, hogy ideiglenesen beszüntetem a segítgetést. Vagy pedig nagyon bebiztosítom magam, anonimus maradok.

Egye meg a fene, tönkretettük a világot.

2015. nov. 21. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!