Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet megszüntetni a...

Hogyan lehet megszüntetni a feszültséget mások előtt, hogy szabadabban, természetesebben és lazábban mozogjak?

Figyelt kérdés

Főleg a fiatalok előtt vagyok feszült, mert azok hajlamosak mindenért kinevetni az embert, szóval mondjuk buszon ülve is ha fiatalok vannak mögöttem, inkább nem is mozgok ha nem muszáj. Utcán meg biztos lehet rajtam látni hogy merev, feszült a mozgásom főleg ha más fiatalok vannak körülöttem. Mert tartok attól, hogy kiröhögnek akik látnak.

Mennyire lehet látni azt valakin ránézésre, ha merev és feszült?


2015. nov. 21. 08:18
 1/2 anonim válasza:

Mennyire lehet látni azt valakin ránézésre, ha merev és feszült?

A kutyák, és egyes népcsoportok különösen észreveszik az ilyet. Csak rád ugatnak, és érzed, hogy összehúzódik a szíved. Sok embernek van ilyen problémája, nem vagy egyedi eset.

A küzdősport sokat segíthet, vagy bármilyen más sport is. Járj többet emberek közé, és próbálj meg beszélgetésbe elegyedni ismeretlen emberekkel. Bár ez utóbbi nagyon nehéz, és ha pont olyan embert szólítasz meg, aki ugyanezzel a problémával küzd, akkor rosszul is elsülhet.

Talán még nem tudod, de mindenki fél valamitől. Meglepődnél, hogy aki a legnagyobb arccal rendelkezik, az olyantól fél, ami másnak teljesen természetes.

2015. nov. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el Agykontroll tanfolyamra és alkalmazd az ott tanultakat!
2015. nov. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!