Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy olvassak be neki? Folyton...

Hogy olvassak be neki? Folyton beszól és már idehaza vezetettem le majdnem a feszültséget!

Figyelt kérdés
Szóval ott voltam tegnap havernál és ott volt az a büdös gyerek. Éreztem egyre jobban próbált szórakozni, 17 éves és büdös mint a dög. Az a helyzet én nem igazán szoktam úgy beszólogatni csak úgy. 22 éves vagyok és egy 17 éves kis szakadt görény ilyen keménynek érzi magát akkor ma mégis kifogom osztani. Hogy csináljam? Sajnos barátnőm is kapott a tegnapi idegből tőlem egy kicsit. De nem mondtam semmi csúnyát neki csak kicsit őszintébb voltam a kelleténél. Haveromnak ingyen összeraktam a gépet, meg se köszönte erre fel még ö is poénkodott velem hogy én nem értek hozzá meg ilyenek. Mivel nem erős gépről van szó és adott egy 4 giga pendrive-ot! Raktam rá doom 2-őt meg Quake 3-at a gépbe integrált kártya van és aztán nekik áll feljebb hogy milyen szar játékot vittem. Az a baj túl kedves vagyok meg kell tanulnom a másik énem is használni hogy tartsanak tőlem.

2015. júl. 6. 11:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Tegnap se sok volt hogy beverjek neki egy jó keményet! De megfogadtam a múlnak vége. Nem akarom kiütni csak jól beolvasni ennek a retkesnek.
2015. júl. 6. 11:06
 2/15 anonim ***** válasza:

bunyó, jobb horog, büdös, dögevő


:D

2015. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne menj el a buliba!
2015. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem buliba voltam, haveromék mindig ott van az a gyerek. Nem cigo, csak büdös és mindig az a 1 póló rohad rajta. 50 kg-os LOL
2015. júl. 6. 11:10
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi a neve annak a gyereknek
2015. júl. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha a haverodnak ilyen társai vannak, akkor keress újat.
2015. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Majd prívátba facebook linket! Nyomi csak én vagyok túl kedves emberekhez. Idáig"" :D
2015. júl. 6. 11:19
 8/15 A kérdező kommentje:
Lehet én vagyok túl érzékeny! Mondta hogy munkatársam beszólt neki őt meg úgy felidegelte, én meg mondtam munkatársam volt, és erre azt mondta látszik olyan hülye mint te. Ez a flegmázást nem bírom meg hogy óvodás vagyok, hát majd a teli jobb horgom után mondja ezt :D
2015. júl. 6. 11:25
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az is elég, ha nekivágod a falnak, és gyilkos tekintettel odasziszeged, hog legközelebb nem leszel ilyen kedves, és ha nem akarja, hogy elcsunyítsd az arcát, akkor vegyen vissza, mert megjárja.

Utána pedig lelépsz^^

2015. júl. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam arra! Attól függ mennyire lesz kedvem kegyetlennek lenni! Majd mondom ezt a kemény szöveget hogy" Lehet nem látszik belőlem,de nagyon kegyetlen tudok lenni ha kell" :D
2015. júl. 6. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!