Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szokjak le arról hogy...

Hogyan szokjak le arról hogy vagdosom a kezemet?

Figyelt kérdés
Pár hete szoktam rá,és nem azért csinálom mert emós lennék meg ilyenek,hanem azért mert csak ettől bírok lenyugodni. Már kisebb veszekedések után is késhez nyúlok.senki nem tud erről a szokásomról. 15L

2015. nov. 22. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Elhatározás kérdése! Előre szólok NAGYON NEHÉZ LESZ, DE MENNI FOG. Szerintem először csökkentsd a vágások számát majd tedd egyenlővé a nullával. Tudod hogy nem segít! Csak pillanatnyi megoldás. Ráadásul a hegek örökre látszanak! Sok kitartást! Menni fog!
2015. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csináld azt amit én! Legyél régimödi és inkább másoknak okozz hegeket magad helyett :). Régen én is gondolkodtam ezen, de mióta hetente el3,14csázok valakit a boxklubban azóta valahogy eszembe se jut...

Magyarul javaslok barmilyen küzdősportot vagy edzést, mert remekül levezeti a feszkót..

2015. nov. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csimbile válasza:
27%
aha ettől bírsz lenyugodni, hát érdekes ha már csak ettől lehet lenyugodni , a favágást nem ismered? kimegyek futni és kiordítom magam az se megy , akkor a fejeddel van probléma és az agyaddal . Ilyen az önpusztító drogosok csinálnak benarkózva vagy aki depressziós vagy épp önbizalom hiánnyal küzd rendesen. Kisebb veszekedések az mit takar ?? mert ki tudja kinek mi a kicsi ? az hülye emberek veszekednek és kiabálnak, a normális az megbeszéli!!!!! Mivel mindent meg lehet beszélni, ordítani minek értelme nulla és sokat nem érő . Szokjál le róla ez nem normális, úgy kell leszokni mint a cigiről fejben eldöntöd és már nem csinálod , ha gyenge az akaratod akkor úgyse sikerül, mert aki eldönt valamit a fejében éa azt csinálja akkor menni fog , ha nem akkor ebből is orvos lesz és gyógyszer majd a pszihiátrián kezelnek sok sikert onnan meg egyenes az út a befordulás felé , szép kilátások csak vagdosd magad ha ennyi eszed van
2015. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Ez egyáltalán nem azon múlik, hogy kinek mennyi esze van. Az emberek különböző módokat találnak a stressz, fájdalom levezetésére. Ő ezt találta, bár az tény, hogy nem a legjobb módszer. Viszont tenni szeretne ellene! És csak ez számít! Ilyenkor nem lehülyézni kell, hanem segíteni neki, ahogy csak tudunk. Ha negatívan állsz hozzá emiatt, akkor még több fájdalmat fogsz okozni neki, amitől lehet, hogy még többet vagdossa magát! Nem ez a megfelelő eljárás.


Kedves kérdező! :)

Nem tudom, hogy mi történt veled, amitől ezt csinálod, de te is tudod, hogy ez nem jó megoldás. Éppen ezért írtad ki ezt a kérdést.

Én úgy látom, hogy két lehetőséged van: vagy egyedül szoksz le róla, vagy valaki segítségével. Döntsd el, hogy számodra melyik kényelmesebb, de előre figyelmeztetlek, hogy egyedül mindig minden nehezebb.

Ha azt választod, hogy egyedül nézel ezzel szembe, akkor találj egy mások módot a stressz levezetésére/arra, hogy jól érezd magad. Az egyik előző válaszoló írta a sportot, az mindig egy jó lehetőség. :)

Ha a másodikat választod, akkor keress egy olyan embert, akiben teljesen megbízol, mondd el neki a problémádat és kérdd meg, hogy segítsen neked. Ha bármikor késztetést éreznél arra, hogy megint vagdosd magad, csak annyit kell tenned, hogy felhívod és elmondod neki, ő segíteni fog. :)

Sok sikert és a legjobbakat kívánom neked! :)

2015. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeretet hiányod van és úgy érzed hogy nem foglalkoznak veled,ezzel gondolkozz el... és fogadd el önmagad.
2015. nov. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Kivéve a 3.-at -.-''
2015. nov. 23. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!