Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szokjak le a negatív...

Hogy szokjak le a negatív gondolatokról a barátsággal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy illető, aki szimpatikus (csak barátságról van szó), és teljesen túlzásba viszem a dolgot. Ha nem ír vissza, kiakadok, hogy biztos idegesítem, biztos zavarom, biztos nem is kedvel, vagy épp ellenkezőleg: tuti sokat zavarom, biztos elege van belőlem. Más barátaimmal nem csinálom ezt. Hogy álljak le ezzel? Nem tudom, miért történik, de nem normális, az tuti.
2015. nov. 18. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Félsz hogy elveszíted és ezért próbálsz megfelelni, de felnagyítod ezeket a dolgokat és azt hiszed hogy túlzásokba esel pedig nem. Csak sajnos nem látosna gesztusokat.


(Egyébként szerintem ez jó jel hogy aggódsz amiatt hogy zavarod-e mert ez azt jelenti hogy tényleg fontos neked hogy vele mi van.)

2015. nov. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
A feltett kérdésben azt írod "Hogy álljak le ezzel?" ha tudod hogy mit csinálsz rosszul akkor miért nem teszed azt amit helyesnek gondolsz? Teljes mértékben a szexualitástól elvonatkoztatva,tök normális dolog hogy egy ember nemtől függetlenül "vonzódik" valamiért valakihez. Valami van abban az illetőben ami húzz felé téged. Ha két ilyen ember találkozik abból lesznek az életre szóló kapcsolatok. Gondolkozz el azon, miben különbözik ő a többi embertől az ismeretségi körödben...Ha ez megvan,fogod tudni hogy mikor és mit cselekszel helyesen.
2015. nov. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Ideje lenne élni, kikapcsolni a számítógépet beülni egy kólára egy jót sétálni... Talán túlságosan is hozzászoktál hogy a számítógépen át barátkozol. Később olyan magányos leszel, hogy a pszichiátrián esettanulmányt írnak majd rólad is mint kortársaidról. Tessék kikapcsolni a gépet, elmenni személyesen és szemtől szembe beszélgetni. Elfelejteni ezt a fajta kommunikációt mert ez NEM a javadat szolgálja. Járjatok el közösen bármi szabadidős klubba, és meglátod mosolygós, életvidám barátok lesztek.
2015. nov. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
A 2-es vagyok. Nálam a 3-asé a pont!!!
2015. nov. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"A feltett kérdésben azt írod "Hogy álljak le ezzel?" ha tudod hogy mit csinálsz rosszul akkor miért nem teszed azt amit helyesnek gondolsz?"


Mert a kérdésem nem is az, hogy hogy álljak le a zavarásával, hanem a gondolatokkal hogy álljak le?

2015. nov. 19. 20:33
 6/6 A kérdező kommentje:
3-as: voltunk együtt több helyen, nem hiszem, hogy bárhol azt írtam volna, hogy nem találkozunk személyesen. De messze lakunk egymástól, így a találkozás előzetes szervezést igényel, már pedig ahhoz írnom kell neki. Sosem ismerkedem a neten.
2015. nov. 19. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!