Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pengével vagdosom magam, hogy...

Pengével vagdosom magam, hogy szokjak le róla?

Figyelt kérdés

1hónapja szoktam rá arra hogy pengével vagdosom az csuklómat,eljutottam arra a szintre hogy már mindennap ezt teszem.Tudom hogy nem helyes de nem szeretnék orvoshoz menni.nem akarom hogy kiderüljön.

Nem olyan régóta csinálom gondoltam könnyebb leszokni róla.

Esetleg van olyan aki hasonló helyzetben van és lenne kedve beszélgetni?:)

Negativ komi jöhet nagy ivbe leszarom :D


2013. jún. 4. 16:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Válassz valami más módszert a feszültség levezetésére. (Gondolom, azért csinálod, mert nagy benned a feszültség.)

Hány éves vagy?

2013. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%

Gondolom te vagy a következő pengével vagdosom magam divat tini.

El kéne gondolkozni magadon, legyen annyi eszed hogy nem leszel olyan mint a többi birka, és nem ilyen módszerekkel sajnáltatni magad. Amúgy meg nem tudom mit vársz a hogy szokjak le róla kérdésre, rágozz vagy kezdj el citerázni....

Tőled függ nem tőlünk. Sajnáltatással meg nem érsz el semmi.

Ha élvezed csináld.

2013. jún. 5. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

18/L

Igen sok a probléma körülöttem

kedves 2.válaszoló:majd pont a te kedvedért csinálom nem?úgy látom megnyugodhatok szerencsére van nálam nagyobb hülye a világon na puszipá:*

Én nem divatból kezdtem el,akkor választhattam volna ezer más dolgot arra hogy divatozzak.Pont azért akarom befejezni mert nem akarok olyan lenni mint a többi "birka".

a hogy szokjak le kérdés elsösorban azoknak szól aki ugyanezt csinálta de talált valami módszert hogy abba hagyja.nem is vártam el hogy olyan adjon tippet aki nem ilyen,mert az tudom hogy nem tud.

Nem SAJNÁLTATOM magam,és nem is mutogatom a kezem,soha nem lehet látni.mondtam hogy nem akarom hogy kiderüljön,szerintem ez egyértelmü,ha meg azt akarnám akkor mutogatnám mindenkinek hogy "figyelj vagdosom magam nem akarsz megsajnálni,vagy foglalkozni velem?"

annyi eszem van hogy ha figyelmet szeretnék máshogy érem el.ha sajnálnak azt meg egyenesen gyülölöm.

azért köszi a válaszokat

2013. jún. 5. 08:08
 4/24 anonim ***** válasza:
68%

A TE PROBLÉMÁD NAGYOBB, MINT MÁSÉ

TERMÉSZETESEN.


http://www.youtube.com/watch?v=ltr3UoS1ds8


Köszönjük Emese, gondolt már arra, hogy ne légy egy gyenge, akaratlan, önsajnálkozó, egoista önző ember?

2013. jún. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

És csak hogy megértsd, az egyetlen MÓD AZ HOGY ABBA HAGYOD.

Nincs más mód, nincs varázs szer, nincs varázs ige sem.

VEDD ÉSZRE MAGAD, ÉS HAGYD ABBA. AZ A GONDOLAT GYÖTÖR, HOGY MEGKELLENE VÁGNI MAGAD? ÉS? MI VAN AKKOR? A GONDOLAT MOZGATJA A KEZDET?


A felelősség nálad van, a szabad akaratod ebben merül ki!!

Követed az egod hangját, vagy nem. Ha a gondolataidnak engedelmeskedsz, ki vagy te? Egy droid?

2013. jún. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Igazad van!:D

Én ezekkel a dolgokkal vagyok rossz ember,és te pedig születésed óta ilyen vagy.Az hogy leirtad ezt a sok pozitiv TULAJDONSÁGODAT,mert te nem ismersz hogy milyen vagyok,az meg háát hogy is mondjam?! HIDEGEN HAGY :DD

de azért köszönöm hogy ilyen "önző,egoisa majomra" pazaroltad az idödet :*

2013. jún. 5. 08:57
 7/24 anonim ***** válasza:

Én segíteni akarok neked, hogy észrevedd magad.

Mit is mondtál az előbb?

Megpróbáltál engem alacsonyítani, és magad magasztalni? Ugye? Megint te, te, te. Hagyd abba ezt, mert ez okozza a problémád! Miért nem vagy képes a saját gondolataid megkérdőjelezni? Tudod, hogy ha így folytatod előbb-utóbb megfog jelenni az öngyilkosság gondolata is? Majd arra is hallgatni fogsz? Azt is megteszed? Mert erre gondoltál? És a gondolat a te parancsolód? Mert az vagy te? Ezt hiszed?

2013. jún. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Jó.Bocs,felidegesitettem magam.Nem alacsonyitok le senkit csak nem értem mit élvez azon néhány ember ha bunkón viselkedik valakivel aki csak segitséget kért..
2013. jún. 5. 13:42
 9/24 anonim ***** válasza:

Én vagyok a kedves második.

"na puszipá:*"

Így a 14 éves kis pondrók beszélnek, ezzel el is árultad melyik kategóriába tartozol.

Utálom, hogy 5 lányból 3 ilyen, egyszerűen már attól undorodom, hogy a beszélgetésüket kell hallgatnom mert a nyivákolós hangjukkal sikítoznak pl a buszon.

2013. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

kedves második: mi lenne ha kinyitnád a szemed?akkor talán látnád h nem a 13 évesek közé tartozok.elnézést kérek,nem tudtam h megvan határozva ki mit mondhat.Mindenkinél más a szitu én pl az ilyen nagyképü faszemberektöl hányok;) és fölösleges válaszolnod nem érdekel,mondjad a kutyádnak hátha meghallgat bár kétlem

azért egy próbát megér :DD

2013. jún. 5. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!