Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon rossz alakom van....

Nagyon rossz alakom van. Valami tipp?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 170 cm vagyok, es 48 kg. Mindenki irigyel, hogy milyen jó vékony vagyok, de szerintem undorító. Egyszeruen nincs csipom. A labaim tul vekonyak. Borzalom :( A homokóra alakot milyen egyszeru, de bevált torna gyakorlattal lehet elerni? Es hizni meg nem tudok, akarmennyit eszem nem hizok :(

2015. nov. 23. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A homokóra alakot, ha nem azzal születtél, sajnos sehogy.
2015. nov. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jen Selter is így kezdte, és nézd meg instragrammon hol tart... Kérdezz meg egy személyi edzőt - vagy aki a témában otthon van -, ha formálni szeretnéd magad. Nem azt mondom hogy szedjél férfi hormonokat, és gyúrd ki magad, meg nőljönenek ki a dolgok. De ők tudják hogyan kell egy csajból bombát faragni... De ehez kell az elszántság.
2015. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Pár évvel ezelőtt én jóval kevesebb voltam mint 48 kg (alacsonyabb is vagyok, 158 cm). Engem is zavart, hogy túl vékony voltam, semmi alakom nem volt. Később kezdtem el figyelni arra, hogy rendszeresen egyek, lehetőleg olyat amiben jócskán van kalória. A nassolás is megengedett. (Most 158 cm és 49 kg vagyok, és megvan a homokóra alakom, még ha kicsiben is :) Szóval figyelj a rendszeres étkezésre, legyen az étrendedben zöldség, gyümölcs, nem az a jó hízókúra ha egészségteleneket eszel. A személyi edző jó ötlet, ahogy írták, segíteni tud, hogy legyen izomzatod, mivel az is formál. Sok sikert!
2015. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :) es esetleg csuklora, vagy mellre fenekre es combra hogyan lehet kicsit hizni? Mert ha egy kicsiket is hiznek az mindig a hasamra menne :/
2015. nov. 23. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Helyi hízás nincs.

De véleményem szerint szép az, aki vékony. Bár képpel tudnám megmondani, de szerintem szép lehetsz. Ne ítéld el annyira magad! :)

Ahogy írtad is: sokan irigyelnek

2015. nov. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Nincsen rossz alak, minden alak jó, maximum csak neked nem tetszik. Ha hízni szeretnél, akkor egyél jó sokat, pihenj sokat, és járj el mellette edzőterembe, dolgozz keményen, és fél éven belül már látszani fog az eredmény. Esetleg a sport és mozgás topikban nézz utána, hogyan működik a tömegnövelés.
2015. nov. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ideje elmenned kondi terembe. Mindenki úgy kezdi el hogy egyszercsak elmegy. Ott megfigyeled mások mit csinálnak, rendszert hozol az életedbe és hetente háromszor eljársz. Nincs de. Nincs fészbuk. Nincs de nincs kedvem. Nem az evéssel van baj és ez nem alkat kérdése. Ez anyagcsere. Tudomány. Izom és testépítés. Nőknek is. Majd ha elmégy egy kondi terembe rájössz mennyi magára adó lány és nő van. Ideje csatlakozni a "klubba" új embereket megismerni és egy egészséges és végeredményben nagyon jó kinézetet felépítő életet élni. Mire várhatsz? Ennél fontosabb hobbyd nem lehet. Se a tv, se a barátnők, se a fészbuk. Ideje élned, és kezedbe venni a külsődet. Ha a külsőd rendbe jön ezáltal, belül is jól és komfortosan érzed majd magad a külalakoddal. HAJRÁ!!!
2015. nov. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!