Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hogyan felejtsek...

Szerintetek hogyan felejtsek el egy rossz barátot? Elszeretenem teljes mértékben felejteni. Valami tipp?

Figyelt kérdés
A sztory roviden az h ez a barátnőm sok évig osztálytársam volt es elég jobban voltunk..de elmentem gimiben es miden megváltozott jött egy új lány a régi osztályomba es azóta a barátnőm lesza*rt, flegmazott(Bocsánat a kifejezésért de hat igy van/volt)Es en pedig más közös barátokkal beszéltem rola hogy milyen lett meg ugye megis volt rola a véleményem hogy mennyire megváltozott de ez "érdekes módon vissza jutott hozza(ez egy másik sztori))" es nagyon oszevesztunk o is mondott rólam egy két ronda dolgot es en is..békülés nem jöhet szoba
2013. jún. 25. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jön egy érdemleges tanács,azt én is befogom tartani.

Egyébként rettentő nehéz!



17/L

2013. jún. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!