Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem irigylitek a gazdag...

Ti nem irigylitek a gazdag lányokat?

Figyelt kérdés

Azokat, akik Michael Kors vagy Prada táskákkal járnak, mindig frissen van vasalva/göndörítve a hajuk, tökéletes a sminkjük...

Úgy szeretnék én is ilyen lenni, de sajnos nem telik rá.

Rengetegszer van kisebbségi érzésem, amikor én a koszos munkaruhámban dolgozom, ök meg belibegnek így tip-top.

A srácnak is, aki tetszik, ilyen kategóriás a barátnöje.


Hogy legyek én is olyan szép, ha nem telik rá?


2015. szept. 18. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Talán önmagad legyél. :D
2015. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Prada meg MK a francokat, olyan hamisak a cuccaik, mint a szempillájuk.


Hajvasalót te is tudsz venni, szép ruhákhoz sem kellenek milliók, és ha akarsz te is eltudsz tökölni az időt reggel a tükör előtt.

2015. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem mert mi a rák értelme van több százezres táskának? Férfiakat ez nem érdekli...


25F

2015. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

A pasik 95%-a azt se tudja mi az a Miachael Kors, vagy Prada. Én se tudnám megmondani, melyik mi.

Táska az táska.

Frissen van vasalva és göndörítve a haja = Kellj fel hamarabb.

Tökéletes smink = Gyakorolj otthon, és idővel te is tökéletesen tudsz majd sminkelni.

2015. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Én lány vagyok, és én sosem hallottam még Michael Korsról, a Pradát meg csak a filmből ismerem. Minek, ha úgyse telik rá. Halál csinosnak lehet lenni tescós ruhákból. Egy üzletben dolgozó ismerősöm, kérdezte egyszer, náluk vettem-e a felsőmet, mert tök olyan. Mondtam, hogy nem, mert a tescóban. Ő is azt mondta, hogy kábé mindegy.
2015. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem érdekelnek az ilyen lányok.
2015. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy regisztrálj pinterestre, ott vannak ruhatippek. nem ugyanúgy kell felöltözni, hanem hasonlóan. Van egy gucci felső a képen? Veszel egy ugyanolyan színű és szabásút valahol. Van egy prada cipő? Veszel egy magassarkút, és kész.


A hajgöndörítésre egy tipp: daueroltasd be a hajad fodrásszal. (Akár ki is hagyhatod ezt a lépést.) Esténként vizezd be a hajad, szárítsd meg úgy, hogy majdnem száraz legyen, de még nedves. Fond be 2 vagy 4 copfba, attól függően, mennyire akarsz kis hullámokat. Ha a fejed tetejéről kezded (keress speciális fonásokat a neten), akkor dúsnak is látszik. Vagy ha a fejed tetjén lévő szálakat egy harmadik külön fonatba szeded. Az is jó. Reggel, ha nem száradt meg alvás közben, picit ráhajszárítózol, de ha jól csináltad, megszárad. Kibontod, és voálá, kész a göndör haj. 2 percbe telik reggel kibontani.

2015. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Másik tipp: ugyanígy bevizezed, megszáírítód nedvesre, de nem befonod, hanem fogsz a4-es papírokat, hosszában összehajtod őket ilyen kis hoszúkás szögletes kis kígyókká. Arra rácsavarod a hajtincseket, és a fejed tetjén a papír (vagy szalvéta vagy akármi más) tetjét összekötöd.
2015. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

de fontos, hogy szögletes legyen: hajtogasd, ne csavard.


Ugyanezen az elven árulnak szivacskígyókat is, de minek, ha van otthon papr, szalvéta, újságapír stb.


Remélem, segítettem.

2015. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Van az a réteg, aki jobban ráér, ott a férfiak közül sokan tudják, hogy neked valódi-e a táskád vagy sem.


Amiket tehetsz: dolgozol, tanulsz és egyre feljebb haladsz, így a munkásruhát lecserélheted jobbra. Michael Kors egyébként már nem annyira menő, de ez más kérdés.


Máshonnan szerzel pénzt. Ötleteket nem adok. :)


Megveszed a másolatot.


A munkaruhát is -hacsak nem dolgozol nagyon koszos környezetben, (Ha mégis akkor hogy libegnének ott körülötted a Prada táskás lánykák?) lehet tisztán tartani.


Smink: valóban csak gyakorlaton és korai felkelésen múlik. Még pénzen sem nagyon, mert olcsóból is lehet ügyesen dolgozni.


Haj: Ez szintén egy olcsó, de normális fodrászon, vagy egy ügyes kezű barátnőn és rajtad múlik.


Köröm amire érdemes még figyelni. Egy egyszerű lakkal akár minden nap át lehet lakkozni. Olcsóbb boltokban is lehet kapni, nem kell abból sem eleinte a legdrágább.


Nálunk van néhány nő aki borzalmasan néz ki, pedig lenne rá pénze, hogy normálisan öltözzön.. úgyhogy ez sokszor nem pénz kérdése.

2015. szept. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!