Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs életcélom, igy semminek...

Nincs életcélom, igy semminek sincs értelme mit tegyek?

Figyelt kérdés
jelenleg nincs munkám, nem értek semmihez max betanitott munkát tudok ellátni, nincs párkapcsolatom se soha nem is volt, életcélom sincs csak ugy vagyok, ugy érzem a jövö semmi jot nem tartogat számomra minden csak szenvedés mit tegyek? 21f

2015. nov. 23. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Találj ki egy életcélt.

Találj hobbit, menj sportolni.

2015. nov. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tanulj szakmát, keress életcélt, sajnáltasd magad egy noname oldalon, az biztos segít.
2015. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kezdetben akár lehetne az a célod, hogy szerezz magadnak barátnőt.

Gondolom a ,,ki vagyok én kérdéssel" küzködsz, ezt úgy tudod áttörni, hogy végig gondolod az értékeidet.

Ha nem érted mire gondolok itt konrétan, akkor nyugodtan írj privátban majd ott kifejtem jobban.

2015. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kívülről ne várd, ezt magadnak kell kialakítanod.
2015. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 És melyik nő akar együtt lenni egy búvalb**zott fiúcskával ki keresgéli önmagát?
2015. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tedd amiket írtak mert alkoholista leszel..
2015. nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minél előbb tanulj ki valami szakmát (bármit), vagy esetleg jelentkezz egyetemre. Iskolázottság és pénz nélkül sajnos még a csúnyább nőknek sem fogsz kelleni.
2015. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindig azt tedd, amitől félsz. Lépj ki a komfortzónádból, túl a határaidon.

Az életednek te kell értelmet adj. Mert egyszer úgyis felébredsz, és dühöngeni fogsz, mennyi időt elengedtél a semmibe. Menj önkéntesnek, készíts valamit a két kezeddel, nem tudom.

2016. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!