Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek, aki nem akar...

Van köztetek, aki nem akar családot?

Figyelt kérdés
Se barátot/barátnőt,se férjet/ feleséget,se gyereket,hanem egyes egyedül szeretne élni? Mert jobban szeret egyedül lenni?

2015. nov. 24. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Jelen!


Soha nem akartam,1-2 alkalommal éltem együtt nővel,de hamar meguntam. Szerencsére anyagilag állok úgy,hogy gond nélkül eltartsam magam,szexben a változatosságot szeretem és nem a házi kosztot,a gyerekeket meg utálom.


Nem vagyok magányos,hanem SZABAD!


36/F

2015. nov. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagy igényem van az önálló lakásra, de attól még szeretem a szerelmi kapcsolatokat.:)
2015. nov. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én házasságra nem vágyom, gyereket sem feltétlenül szeretnék, de társat, kapcsolatot igen - és ha ez kellően hosszú távon és jól működik, akkor a házasságtól és gyerektől sem biztos, hogy elzárkóznék, de amíg nincs meg a tartós, stabil és jól működő kapcsolat, addig nem sok értelme van a többi kérdésnek...


bár a nagy társaságot sem szeretem, mégis egyedül lenni kifejezetten utálok. persze van amikor jó, meg mértékkel szükség is van rá, de egy csomó mindent jobb társaságban csinálni, mint egyedül.

2015. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én fiatal koromban akartam családot, férjhez is mentem háromszor, és van két gyerekem. Most viszont így 60 évesen már élvezem azt, hogy egyedül élhetek.
2015. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!