Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, mit szóltok, hogy egy...

Fiúk, mit szóltok, hogy egy lány lett a legintelligensebb egyetemista?

Figyelt kérdés

Fiúk, mit szóltok, hogy egy lány lett a legintelligensebb egyetemista? :)


"Az abszolút győztes Péterfia Judit 15 perc 26 másodperc alatt, míg Bán Róbert 19 perc 30 másodperc alatt oldotta meg a feladatokat."


[link]


Pedig állítólag a lányok rosszabbul szoktak szerepelni az IQ teszteken. ;)



2015. nov. 26. 00:15
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Nincs ebben semmi bréking, miért ne lehetne lány a legintelligensebb egyetemista.

Amúgy a fiú-lány (átlag) IQ eltérés jelentéktelenül kicsi.

2015. nov. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem semmi teljesitmeny, gratulalok neki.


Erdekes, hogy o az egyetlen gazdasagis a sok mernok es informatikus kozott. Remelem azert ott is tudja ezt kamatoztatni, nem kallodik el:)


Amugy mi a halal az a programKEZELO informatikus? Ha rakeresel, kizarolag Mensa-val kapcsolatos cikkek jonnek ki...

2015. nov. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Az szerintem elírás :D


Egyébként meg lehet, hogy semmi újdonság nincs ebben, de mindenki azt szokta hangoztatni, hogy a matekosabb gondolkodás a fiúknak jobban megy és ez tükröződik is az IQ tesztekben, mert az az ilyen jellegű absztraktabb problémamegoldási készséget méri.


Erre egy lány veri a mezőnyt. :)

2015. nov. 26. 00:36
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy eddig minden évben jobban szerepelt az első helyezett lány, mint fiú.
2015. nov. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Komolyan? :) Nahát, ezt nem is tudtam. :)
2015. nov. 26. 00:43
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Lányként mondom, hogy ez csak feles uszítás a nemek között.
2015. nov. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
47%

Iq nem nem fuggo.

Csak iq sok retegu s minden iq teszt iszonyatosan hulladek hiaba mer sok eleg pontosan.

Allitolag?? XD Allitolag fu karos. Innentol kezdve publikus allitasokat hanyagoljuk.

Ha barki szeretne ingyenes, neten keresztuli, gyors iq merest, irjon ha van web kameraja es mikrofonja.

2015. nov. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

Ez aranyos, részlet egy interjúból :D


Szilvi: Nem, mert nem vagyunk úgy megkülönböztetve, hogy mondjuk, könnyebb feladatokat kapnánk, vagy ilyesmi. Egészen a döntőig együtt versenyeznek a lányok és a fiúk, csak az utolsó tíz legjobb mérkőzik egymással külön. A legvégén pedig párhuzamosan dolgozik a legjobb fiú és a legjobb lány, ugyanazt csinálják, vagyis összemérhető a dolog. Bár nem hirdetnek abszolút győztest, azért magunk közt tudjuk, ki nyert volna. És hát én jobban haladtam, mint a srác.


Emese: Én is legyőztem.


Emese: Szerintem jó, hogy külön van a vége, mert így biztosan lesz fiú, és lány győztes is.


Szilvi: De igazából mi nyertünk… (nevetnek).

2015. nov. 26. 00:56
 9/44 A kérdező kommentje:

Ezek szerint az első kettő lány, mert mindketten legyőzték a srácot. :)


Vicces ezt olvasni, hogy egy esélyegyenlőség érdekében hozott szabály, hogy nemenként hirdetnek győztest (és amit csak azért találtak ki, hogy a lányok is jól szerepeljenek), végül a fiúkat segíti, hogy azért ők is nyerjenek valamit. :)

2015. nov. 26. 01:01
 10/44 anonim ***** válasza:
0%
Hiába okos meg minden megdugni attól még senki sem fogja és valszeg úgy is nézki mint a többség akik így stréberkednek.
2015. nov. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!