Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egyetemista koleszban a...

Egyetemista koleszban a szobatársam pasija átjön. Mi a helyes viselkedés ilyenkor?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, mit tegyek. Elhúzzak vagy üljek nyugodtan a kis ágyamon, és laptopozzak, mintha itt se lenne?

Ők azt mondják, hogy nem zavarok, meg úgy jóban vagyok a szobatársammal is, sráccal sincs semmi bajom, de nem tudom...



2014. máj. 5. 22:11
 1/8 intrepid ***** válasza:
Egyébként hancúrkodnak? Mennyire komoly a dolog?
2014. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha rászoktatod őket, hogy ilyenkor diszkréten távozol, később már követelik.
2014. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem se szoktasd rá, hogy ilyenkor elmész. Neked az most az ideiglenes otthonod, és nem kevés pénzt fizetsz érte, nehogy már még Te menj el, mert ők kettesben akarnak lenni. Oldják meg másképp, ott, ahol tudják.
2014. máj. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Hát mond meg h most az 1 x elmész udvariasságból mert tudod h szex lesz te se vagy ostoba.

De ebből nem csinálsz rendszert am pl BME-s kokikban nagyon durva orgiák mennek. Szóval az ilyen nem meglepő.

2014. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Mindenképp maradj ott, most ha elmész legközelebb kérni fogják már és lehet hogy lenne fontos dolgod ott, pl. tanulni.
2014. máj. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

# 4:

Nálunk egy vidéki egyetemen az sem zavar egyeseket, ha ott vannak a szobatársak. Ugyanúgy tolják neki, csak úgy nyikorog az ágy... A "köztulajdonnak" számító lányokról meg ne is beszéljünk...


Szerintem se menj el. Egyszerűen köszönj és szard le őket, csináld tovább a dolgodat.

2014. máj. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tőlük is függ. Én is voltam/ vagyok ilyen helyzetben, mert kolis vagyok és a párom meg szokott látogatni, mivel elég messziről jön, itt szokott aludni. De mi "jók" vagyunk, szóval nem csinálunk semmi olyant, mert nem szeretnénk zavarni a másik lányt. Meg lehet oldani a dolgot, kreatívnak kell lenni és nem a szobában egymásnak esni :) Így mindenki jól jár.
2014. jún. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akinek van pasija, és minden nap több órát is ott tölthet, akkor semmiképpen nem megoldás elmenni. (Minden ember más, van aki csak "azért" megy oda. más meg hosszabb időre.)
2022. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!