Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok ezek alapján...

Mit gondoltok ezek alapján egy ilyen fiatal férfiról?

Figyelt kérdés

26 éves, a szülei tartják el. Délután 1-2 körül ébred fel és a gép előtt ül éjjelig. Néha alszik délután, ha nagyon elfárad a szeme, de ritkán hagyja el a házat.

Kb. 200kg, rohadnak a fogai és nem tud beszélni sem rendesen.


2015. nov. 26. 08:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem gondolok semmit róla, mert leszarom.
2015. nov. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mit gondolhatnék? Nyilván a klasszikusokat, naplopó, csak a levegőt rontja, az élete értelmetlen.

Ugyanakkor biztos van az éremnek egy másik oldala, amit nem tudunk. Mi miatt, ki miatt ilyen, miért hagyják a szülők, stb.

2015. nov. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mindenki a saját szerencséjének a kovácsa. Ő ezt választotta. Ha nincs annyi esze, hogy rájöjjön, hogy ez nem jó, hát akkor ez van.

Mondjuk szüleit se értem, hogy miért nem rúgják s.eggbe.

2015. nov. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Molnar Krisztianrol beszelsz?😂
2015. nov. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Molnár Krisztián?


Én a középiskola 4 éve alatt rengeteget játszottam...ennek köszönhetően kezdtem el programozni...a nyaraimat úgy töltöttem, hogy reggelig játszottam, vagy programoztam aztán délig aludtam...

Ennek köszönhetően 3 szakmám van (2-t érettségi alatt toltam felnőtt képzésen), 3. szakmám 2 éves OKJ képzés volt, ami alatt szintén rengeteget játszottam és programoztam...

Megalapoztam az életem, mert ma már elég jó munkahelyem van, elég sok lehetőségem, játékoknak köszönhetően megismertem olyan embereket akik szintén a játékoknak köszönhetően sokat tanultak...én pl webfejlesztő vagyok és a grafikusomat szintén játékban ismertem meg :)

Sokat el lehet érni ha az ember jól csinálja és nem csak ráfügg a játékra...

Az már gáz szerintem ha valaki 26 évesen szülők nyakán élősködik így...

Akikkel együtt játszottam közülük sokaknak volt gyereke, de nem is voltak 0-24-ben online és nem minden este tolták...

Az meg, hogy 200 kiló, rohadnak a fogai, nem tud rendesen beszélni meg extra gáz...


22F

2015. nov. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

# 5

Te miért írod le mindenhová az élettörténeted?:D

2015. nov. 26. 09:35
 7/15 anonim ***** válasza:

#6: nem mindenhova :D de ide aktuális :D mármint az, hogy valaki sokat játszik abból lehet jó is, mert én is részben ennek köszönhetem az "iránymutatást" meg több ismerősöm van akik szintén ennek hatására kezdtek el informatikával foglalkozni :)

de van a rosszabb eset amikor valaki lexar mindent és csak játszik, sehova nem jut...főleg ha ezek mellett még vannak rossz szokásai (ivás, cigi......)


22F

2015. nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hülye és a szülei is idióták.

De az ő baja.

Mindenkinek joga van elrontania a saját életét.

2015. nov. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát...árt valakinek vele? Nem? Akkormeg ki nem szarja le mit csinál a saját életével? Én az olyan embereket jobban utálom, akik áttörtetnek mindenen és mindenkin, csakhogy sikeresnek tűnjenek, és elmondhassák,hogy hű ők aztán jól élnek. De a végén úgyis megdöglenek ők is.
2015. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Luzer...
2015. nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!