Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elsősorban férfiakat kérdezem....

Elsősorban férfiakat kérdezem. Egy férfi (nem fiú) szerelmes tud lenni úgy, hogy még nem volt testi kapcsolatban a kiszemelt nővel?

Figyelt kérdés
2015. nov. 26. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze.
2015. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
A normálisabb emberek ELÖSZÖR lesznek szerelmesek és UTÁNA létesítenek az illetövel testi kapcsolatot.
2015. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is,de Hallottam már olyat is hogy a férfiaknak a szerelem kialakulásához szükséges a testi kapcsolat,mert hormonok stb.
2015. nov. 26. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem, mindig hamarabb lettem szerelmes. Nem is tudnék szeretni egy olyan nőt, aki szétdobja a lábát azonnal.
2015. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Igen, tud. Én mindig előbb lettem szerelmes mint létesítettem testi kapcsolatot. Szerintem ez lenne a normális..

Kellemes estét.

2015. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Inkább erőteljes vonzalom de szerelem semmiképp. Valamiféle erős vágyódás persze, lehet. De szerelemhez nem csak érzelmi és testi együttlét szükséges de közös élet és jövő is. Az összes többi csak "plátói szerelem" lehet. Valós biztosan nem, még ha meg is van erről győződve az érintett fél.
2015. dec. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!