Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csabitasi magiat probaltatok...

Csabitasi magiat probaltatok mar ki? A lenyege, hogy a kiszemelt felfigyeljen rad, hogy erdeklodjon irantad, nem lesz meg szerelmes

Figyelt kérdés
Alexander konyveben benne van, és egy indulo kapcsolatomat elrontottam, a nyomulasommal, szeretnem ha ujra ram figyelne az illeto, ha eselyt adna
2015. ápr. 23. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
2015. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Legyen egyéniséged, személyiséged és foglalkozz egy picit a külsőddel is. Nem kell ide mágia.
2015. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előzőre reagálva:

de ha mondjuk nem az esete az illetőnek mégsem, akkor fölösleges teperni, a külsőn változtatni, kedveskedni, stb.


én is mindig ezekben reménykedtem (nő vagyok), hogy majd ez meg az segít, ha változtatok magamon. de ha belegondolok, ha valaki nekem nem tetszett vagy valami nem volt jó, akkor teperhet az illető, attól még nem fog tetszeni, akármit is csinál. vagy magától úgy adódik, h valaki tetszik, vagy nem.

szerintem ha valaki valamiért nem akar téged, akkor egyszerűen tovább kell lépni, mert rengeteg időt el tudsz ilyenekkel fecsérelni + az önbizalmadat is nagyon megtépázza ez a dolog.

saját tapasztalatból tudom, és a lehető legjobb indulattal írom ezt neked!

2015. ápr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csábítási mágia:

Hívd meg valami ürüggyel, aztán kínáld meg finom étellel, itallal, ami tele van tömve afrodiziákum fűszerekkel, mindezt valami csábító öltözékben.Rendezd úgy, mintha véletlenül alakult volna így.Csak egy kis ártatlan vendéglátás, beszélgetés.Csak olyan mindennapos dolog...

2015. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne alkalmazz semmilyen csábítási mágiát!:)

Tapasztaltam,hogy kellemetlen meglepetéseket tud okozni...

2015. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!