Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek meddig tartott elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek meddig tartott elfelejteni azt, akibe szerelmes voltál (de csak plátói volt/viszonzatlan/nem merted elmondani)?

Figyelt kérdés

főként osztálytárs-szitukra gondolok,de jöhet bármi:)

kérlek,írjátok le,h mikor szerettetek beléjük és hogyan sikerült elfelejteni/mennyi ideig voltatok belé szerelmesek stb.



2014. aug. 31. 07:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7 évesen szerettem belé és 19 évesen múlt el az érzés amikor már 6 évig nem láttam.
2014. aug. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%

Nem olyan könnyű azt elfelejteni....

Ha viszonzatlan akkor gondolom kevésbé ismered úgy meg minek utána sóvárogni!?

2014. aug. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem soha nem volt olyan, hogy ne jeleztem volna annak aki tetszik, csak akkor, ha volt valakije.

Miért nem jelzed, hogy mi a helyzet?


A szerelem nehezen múlik el, nincs egyértelmű szabály rá, van akit hamar el lehet felejteni, van, akit csak sokára.

2014. aug. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Kicsit összetettebb nálam, mert először 2 évig tetszett, utána nyitottam. Utána 2-3 évig szerettem, és mikor majdnem elfelejtettem, felkeresett, meg csókolóztunk. Utána napirenden volt, hogy összejövünk.

Azt mondják, annyi hónap, ahány év a szerelem. Szerintem ez lehet reális. Na meg persze, hogy mikor jön egy olyan lány/srác, aki megbecsül Téged. Aki foglalkozik veled. Mikor unod meg azt, hogy futsz utána.

2014. aug. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Még mai napig nem tudom elfelejteni, mert látom őt hetente.Kb. 4 éve tart ez...Közben összejött vele a "haverom" és ezért nem akartam rá gondolni egy ideig, de aztán szétmentek és még mindig róla ábrándozok.
2014. aug. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én 7.-es koromban szerettem bele egy végzős fiúba :) Másfél évig tartott, addig nagyon "szenvedtem". Szerencsére az még más világ volt pár éve, és a 18 éves fiú nem akart kihasználni 13 évesen, inkább udvariasan elmagyarázta, miért teljesen működésképtelen a dolog, és próbált inkább nem is barátkozni velem, pedig kedvelt, hogy könnyebben túltegyem magam rajta. Ez nehéz volt, ugyanis egy iskolai csoportba jártunk, aminek hetente volt találkozója és félévente pedig tábora, így sokat láttam sajnos. Végül magától "elmúlt", ma meg 20 évesen már csak mosolygok rajta :)
2014. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hetedikes koromban egy tizedikesbe. De nem csak úgy, baratok voltunk. Egy suliba járunk. Igy nehéz felejteni. Ő is szeretett csak elvileg gyáva volt... elvileg vagy csak kamu. 2 éve szeretem. Azota nyarankent múlik de iskolában elo jön. De el fog múlni. Mint minden:)
2014. aug. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez elég régi sztori. Bekerültem a középsuliba, első év.. megláttam, egyből megtetszett. Egész középiskola alatt szerelmes voltam a srácba, 1 év után beszélő viszonyba is lettünk, de nem volt semmi köztünk. 4 évig szerettem + 1 év volt mire elfelejtettem. Úgy sikerült kitörölni őt a fejemből, hogy jött a továbbtanulás és elváltak útjaink. Később derült ki, hogy én is tetszettem neki akkoriban.

Jelenleg pedig lassan 1 éve szeretek viszonzatlanul egy srácot.

2014. aug. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja, nyolcas vagyok még. Mellesleg a srác tudja mit érzek :)
2014. aug. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem csak 1 év. 9. es koromba szerettem bele az osztalytarsamba, és egészen mostanáig tarott, mert durván megmondta hogy nem kellek neki, és nem is fogok. A szerelem viszonzatlan volt, de ez alatt az 1 év alatt állandóan szenvedtem.
2014. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!