Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a facebookon...

Mit gondoltok a facebookon 1200-1800 ismerőssel rendelkező emberekről? És miért teszi ki vki még az egyetemi hallgatói jogviszobyigazolását is viccelődve azon, hogy 10 év alaatt fogja befejezni a sulit?

Figyelt kérdés
Egy ilyen ismerősöm facere és instagramra is kiteszcsomó mindent a magánéletéről. Kirakja azt is, h 10 év alatt fog végezni. Sokat szelfizik, van egy alsóneműs kép is a barátjával, amin egyforma, piros alapon fehér csikos sportos alsóban vannak és a komment mellette az, hogy date night. A szelfikre sokszor többszát lájk jön, a többi posztra vagy más képekre alig néhány. A multkor meg azt szelfizte le, hogy egyedül ment el a Katonába egy szinházi előadásra, mert nem ment vele senki.. vajon mennyit érnek a fb kapcsolatok ,ha a valós életbeli programokra nem talál egy ember kisérőt többezer ismerős között ?.. És milyen pszichés tényezők mozgatják az ilyen tipusú embereket ? Ez normális vajon ? Egyébként ennek a lánynak 3 lánytesója van, az egyik már 40 éves, a másik kettő jóval 30 fölött, ő maga is majdnem 30, és mind a négynek 1200-1800 ismerőse van , szóval nem tinihóbort.
2015. nov. 27. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Öm.. én lesz#rom őket... meg törölném, ha lenne...
2015. nov. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy használja a FB-t, ahogyan jónak látja. Van, aki a barátait gyűjti össze rajta, más meg az összes ismerősét, azaz mindenkit, akivel kölcsönösen tudják egymásról, kicsoda a másik. Én sem tartom jónak, ha valaki mindent kiposztol magáról, de hát nagy az Isten állatkertje...
2015. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem ilyen ismerőseim nincsenek, mert alapvetően idiótának tartom őket.

el sem fogadom az ismerős jelölést tőlük.

2015. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem tudom miért jó valakinek gyűjteni az ismerősöket facebook-on..

Főleg így, hogy senkivel sincs olyan jóban, hogy programokra hívja el.

Lehet most éli a 2. tinikorát.

2015. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Én törölném az ilyet.
2015. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha belinkeled az instáját vagy face profilját, többet tudunk mondani.


Így elég felszínesnek tűnik, akit nem tudnék komolyan venni és nem is igazán akarnék az ismerőse lenni.

2015. nov. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

"És milyen pszichés tényezők mozgatják az ilyen tipusú embereket ?"

És mi mozgatja az olyanokat, akik ezeknek az embereknek a facebook profilját lesik folyamatosan?

2015. nov. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt a Gyakorin irta egyszer egy lany, hogy rendet csinalt az FB-n, es 400 ismerost torolt, akikrol azt sem tudta, hogy kicsodak. Es igy "csak" 2000 ismerose maradt.NOOORMALIS????
2015. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom, hogy nem kap elég szeretet, figyelmet, és ezt a fb-lájkokban, visszajelzésekben keresi...magányos, bármennyi mosolygós szelfit rak ki...
2017. jan. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!