Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek származhat abból...

Szerintetek származhat abból valami hátrányom a jövőben, ha szókimondó és hirtelen haragú vagyok?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromtól kezdve a mai napig kimondom mindenki előtt, amit gondolok. Volt, hogy a főiskolán a társaim szemébe mondtam, hogy "Én még suli mellett is dolgozom, ti meg nem vagytok hajlandóak elmenni. Meg micsoda dolog, hogy huszonévesen is még a szüleitek nyakára mászkáltok pénzért, ti szégyentelenek" Én sérült emberként széttanulom az agyam, meg kidolgozom a belem, ti meg linkeskedtek." Volt olyan szituáció is, hogy miniszoknyában, csőtopban, magas sarkú cipőben mentem vizsgázni, erre az egyik csoporttársam megkérdezi, hogy nem gondolom-e, hogy ez az öltözék kihívó. Mondtam neki, hogy hadd legyen már ennyi örömöm az életben, meg akinek ez nem tetszik, az ne nézzen ide.
2015. nov. 28. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Van előnye, meg hátránya is. A hátránya szerintem az, hogy megfontolatlanul olyanoknak is beszólhatsz, akik nem érdemelnék meg.
2015. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is a szókimondással van a baj, hanem azzal, hogy nincs igazad :)

Ebből még sok problémád lehet, hogy osztod az észt, amikor mások nem érdemlik meg, hogy lehord őket.

Pl. az első, amit írtál: nem feltétlenül rossz ember, aki tanulás mellett nem dolgozik. Ha nem muszáj, akkor szerintem nem gond. Az a gáz, ha valakinek a szülei nyomorognak, hogy ő bulizhasson.

A második esetben sem kellett volna leugatni az illetőt, hiszen ő normálisan szólt, hogy vizsgára ez nem megfelelő öltözet. És valóban nem az.

2015. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!