Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincs sikerem a nőknél?

Miért nincs sikerem a nőknél?

Figyelt kérdés
Üdv! Ezer éves témát boncolgatok,a férfi nő kapcsolatot!Ugy érzem magam mintha egy körforgásban lennék és újra ,és újra oda lyukadok ki,igyekszem azt tenni amit minden férfi,ismerkedem a nőkkel,udvarolok,törekvéseimnek mégis mindig ugyan az a vége,visszautasítás.Mintha nem volnék party képes férfi a nők számára,kétségtelen hogy az "alfa hím" stílus hiányzik belőlem,ahogyan a vagányság is,a kezdeményezés rendszerint megfelelően megy,minden remekül indul,rózsásak a kilátások,ám időközben valami kis kavics belekerül a gépezetbe,és a vége az hogy ha odakerül a téma hogy több is legyen,a nők leépitenek a szokásos női dumákkal,nem vagyok beléd szerelmes,nem vagy az esetem,helyes,jópofa vagy jó veled beszélgetni,jó veled együtt lenni de nem hiszem hogy ennek a dolognak volna köztünk jövöje stb stb. Valami nem stimmel,az az apró esély amit meg kéne kapjak a nőktől, az mindig elmarad,valahol elszúrom a dolgokat, csak azt nem tudom hol és mit!

2015. nov. 29. 12:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Az ember nem tehet mast, nekem sincs jobb otletem :)
2015. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
A "Cuki"-ságról meg csak annyit,legtöbbször ezt kapom,cuki vagy meg aranyos meg kedves,esélyed akkor sincs nálam,bocsi,és a dolog le van rendezve,egy dolgot soha a büdös életbe nem fog megérteni,ha valakiről kijelentik hogy szimpatikus,helyes,jófej meg jópofa,hogy a fenébe létezik az hogy esélyt mégse érdemel? Meg a másik dolog, "Nem vagy az esetem" Vajon érzik e a csajok e mondat kijelentésekor hogy nem nekünk pasiknak ártanak vele jobban hanem saját maguknak,mert ez mélyebb értelmezésben tipikusan azt jelzi egy berögzült ideált követnek magukban és nem fogadnak el olyat ami az ideálelképzelésüktől eltér,csakhogy ez rendszerint csalódáshoz vezet mivel olyan mint "ideál" nem létezik,vagy csak képzeletben van!Úgyhogy javaslom hölgyek gondoljátok ezt át saját érdeketekben és ne ragaszkodjatok az ideákhoz!
2015. nov. 29. 13:36
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
A cukit a kerdesre irtam. Hogy vegre valaki bentrol kifele teszi fel a kerdest, es nem forditva. Nem kell tole felkapni a vizet ;)
2015. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nők!! Mindig mindent félreértenek! Csak a baj van velük!!! :DDDDD Nem kaptam fel a vizet,csupán észrevételt közöltem! :)
2015. nov. 29. 14:26
 15/23 A kérdező kommentje:
És nem cuki! Sem a kérdés,sem én nem vagyok cuki! Cuki az a kis pincsikutyus akit a gazdi kosárba hord a kozmetikushoz,meg cuki a kisgyerek aki a kakas nyalókáját szopogatja és összekeni a vadiúj ruháját anyuci örömére,ez mind cuki, de egy érett felnőtt meg a mondandója ne legyen már cuki! :) az olyan komolytalan!
2015. nov. 29. 14:31
 16/23 anonim ***** válasza:
53%
Pajtikam, te kivaloan ertesz ahhoz, hogyan vedd el vkinek a kedvet attol, hogy beszelgetni akarjon veled ;)
2015. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Kihalóban van a humorérzék úgy látom, amiről nem tehetek,ahogyan arról sem ha ellenkezőképpen értelmezik a mondanivalót!Az eredeti témától viszont már lényegesen eltértünk,amiről viszont már én tehetek :)
2015. nov. 29. 14:50
 18/23 anonim ***** válasza:
Nekem kivalo humorerzekem van, de elfogadpm a bocsanatkeresed :DDD
2015. nov. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagy csajozógép, soha nem érdekelt az ilyesmi, de mindig volt barátnőm.


Alapvetően azt tanácsolom, hogy legyél magabiztosabb és lazább.

"Cuki a kiskutya...." Ezt miért kell? védekező pozíciót veszel fel. Engem is szoktak cukizni, már rájöttem, hogy egy bizonyos típusú nőnek én nem vagyok férfias, más típusoknak pedig igen. Ezért tőlük kapom a cuki vagyok szöveget.

- De aranyos vagy!

- Igen, tudom. Köszönöm! ;)

És ennyi. Vegyél fel egy stílust, amit szeretsz. Külsőre. Figyeljenek fel rád. Én szeretek reggel felkelni, megborotválkozni, megreggelizni, időben elmenni a munkahelyemre, utána elmenni edzésre, otthon főzni, könyvet olvasni, nyugis zenét hallgatni. Szeretem a fémet és az üveget a lakásban és amennyire tehetem, mindenből a legjobbat. Fontos a környezetvédelem, a tisztaság, az igényesség. A személyiségem pedig türelmes, kulturált. Érdekelnek az új dolgok, a veszélyesek is, de utána felveszem az inget és az alkalmi cipőt és élem az életemet tovább.

Persze, ez passzol a munkámhoz is, de nem ez a lényeg,hanem hogy az én személyiségemhez egyszerűen nem megy a lazacsávó meg a csajozógép és nem is erőltetem.

S pontosan olyan lányokkal találom meg a közös nevezőt, akik vonzódnak hozzám és olyanok tartanak cukinak, akiknek ez a "sznob" nem jön be.


Neked milyen az életed, mit csinálsz? Mit szeretsz? Mit nem szeretsz? Mivel töltöd a napjaidat? Ezek alapján kell kinézned és akkor már tudni fogod, hogy milyen lányoknál kell próbálkoznod.

2015. nov. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Kedves ferfiak, nem gondoltm, hogy ennyire erzekenyen erint bennrteket egyetln pozitiv, minden hatdo szandekot nelkulozo szo. Mi a csaladban hasznaljuk a cuki kifejezest es soha senki nem sertodott meg miatta, sot... azt jelnti,hogy kedves, szetetetre melto.
2015. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!