Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincs sikerem a nőknél?

Miért nincs sikerem a nőknél?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ronda,se hülye,sportolok,viszonylag magas is vagyok.Nem viselkedem úgy,mint aki karót nyelt.Hol rontom el?Akivel el is kezdődne valami,az is pofára ejt,vagy csak szimplán bolond.


Ui.:Fingom sincs milyen témakörbe illene a kérdésem.



2014. febr. 17. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

I know that feeling, bro...


Ha rájössz mi a gond, nekem is írd már meg!

2014. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Levente1972 válasza:
Sajnos nem rendelkezel puncimàgnessel,vagy nincs elèg pènzed,a kinèzet lènyegtelen,a mai nők 90% a dugna egy teknösbèkàval is ha annak lenne pènze,javaslom az èrtelmes 10% felkutatàsàt,èn bababörzèn,àllatkertben,jógàn csajozok,nem mind èrtelmes,de nagyon odaadóak.
2014. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok de még nem jöttem rá miért nem sikerül sose.
2014. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát, fiúk, az ilyen kérdésekre így nem nagyon lehet válaszolni, hisz nem ismerjük egymást, szóval nehéz segédkezet nyújtani, de viszont lehet hogy más szemmel kéne nézni a nőkre mint punci, mert ha csak puncit akartok akkor bármelyik nő megteszi, ha viszont komoly kapcsolatot kerestek akkor viszont lehet hogy túlságosan keresitek.

Tudom hogy milyen szar ha senkinek nem kellesz, mert én is így voltam vele aztán amikor már úgy voltam vele hogy "leszarom, majd egyszer jön...", és nem sokkal utána találkoztam vele és már fél éve együtt vagyunk.

2014. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!