Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok rosszindulatú és...

Miért vagyok rosszindulatú és gonosz hogyha sokat iszom?

Figyelt kérdés

mármint alkoholt, alapjába véve nagyon kedves és barátságos jóindulatú vagyok mindenkivel, de hogyha elkezdek inni és berugok akkor utána gonoszkodom csúnya dolgokat mondok másoknak és rosszindulatú vagyok sértegetem az embereket és lenézem őket, miért viselkedem így?

Mások ha berúgnak vagy elalszanak vagy még kedvesebbek viccelődnek, én miért nem? Ez mitől lehet?


2015. nov. 29. 13:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Skorpió súlyponti jegy talán.
2015. nov. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mindenkiből mást hoz ki.

Én például kva őszinte vagyok akkor, valamint minden szaron nevetek.

2015. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egyébként kielégítő a szexuális életed?Veled egykorú vagyok és azt vettem észre miután nem voltam senkivel egy ideje hogy ha iszom hasonló produkcióim vannak...Aztán ürítettem és enyhült a "tünetegyüttes". :D Sok sikert!
2015. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kijön az igazi természeted.
2015. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én sosem ittam annyit, hogy már módosuljon a viselkedésem.

Valóban mindenkire másképp hat. Van ismerősöm aki szépen elalszik, van aki hallgatag lesz, van aki filozófus, van aki agresszív, kötekedik és verekedni akar mindenkivel.

Bár nem tudok választ adni miért lesz mindenki más, de azt kell mondjam, hogy így tudatában annak, hogy ilyen leszel próbálj meg ne leinni magad ameddig eléred ezt.

Szép napot!

2015. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszokat amúgy halak a horoszkópom és a sexuális életem rendben van :D
2015. nov. 29. 15:20
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne igyál ha van kivel dugni. :)
2015. nov. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 csux2 ***** válasza:

Elnézést mindenkitől,de barmok vagytok,és szart se tudtok erről.

Nem vagy rossz alapból sem ahogy páran írták,viszont tényleg a természeteddel van a gond.Sajnos az önértékeléseddel van baj,magadat kevésbé értékeled és ez dühöt gerjeszt benned amikor felszabadultnak kellene lenned.

2015. nov. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!