Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szegény lány lehet ápolt és...

Szegény lány lehet ápolt és csinos?

Figyelt kérdés

Eleve szegény családból származom, és sajnos nem is keresem betegre magam (pechemre most ünnepek előtt meg még ki is raktak) szóval sose volt olyan, hogy kifejezetten jól ment volna.

Igyekszem adni magamra, de nem áll rendelkezésemre annyi lehetőség, mint egy jobb módban élőnek.


Hetente kétszer mosok hajat, naponta zuhanyzok, tisztán tartom a ruháim, és finoman ugyan, de sminkelni is szoktam. Viszont nem telik nagyon drága kozmetikumokra, sem márkás ruhákra, illetve nagyon kevés ruhám van.

(Télre 5 nadrág, 11 póló 3 szoknya, 3 kötött ruha, 2 egyberuha és 2 pulcsi. Természetesen nem minden új)

Szoliba, körmöshöz, fodrászhoz, kozmetikushoz nem járok, illetve a hajam sem festem


2015. nov. 29. 13:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még lehetsz tökéletesen ápolt és csinos.
2015. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Drágám te már ott el vagy tévedve, ha azt hiszed, a szolitól, körmöstől, drága kozmetikumoktól lesz valaki ápolt. Vagy az állandóan új, márkás ruháktól. Amit meg leírtál, az nem kevés ruha...
2015. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

ugybizony ahogy a tobbiek mondtak.

A legtöb fiu meg amugy sem szerti ennyire mü dolgokat.

Meg en lany letemre sem.

2015. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem épp hogy szimpatikus, ha valaki nem költ százezreket a ruhatárára.

Én 2 kínai farmert és kb 15 egyszínű pólót/inget váltogatok a munkahelyemen, mégse szólt meg soha senki miatta. Tisztának tiszta, én is az vagyok, minden reggel hajat mosok.


27/F

2015. nov. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért a fodrász, kozmetikus látogatása hozzájárul az ápoltsághoz, persze nem mindegy, hogy valaki minden hónapban új frizurát csináltat, vagy csak évi 2-4 alkalommal megigazíttatja a frizuráját. Az előbbi felvágás, az utóbbi rendben van. Amúgy egyetértek, az ápoltságnak nem ezek a meghatározói, hanem a tisztaság, igényesség.
2015. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az ápoltság nem azon múlik, hogy kozmetikushoz jársz meg milyen ruhákba vagy, megsúgom(azaz leírom) nekem sincs sokkal több ruhám. De ha tiszta az a ruha, ami rajtad van, és a körmöd meg a fogaid rendben tartottak, nem húzol szagcsíkot magad után, akkor itt nincs semmi probléma. :)

20/f

2015. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Csinossagnak semmi koze hozza.

Szegenykent is lehet apoltnak lenni persze.

2015. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Azert en fellvagsanak sem mondanam ha valaki gyakran valtoztattja a frizuajat.

Meg ezzel munkat add ugy valakinek.

2015. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Nekem csak az a fura, hogy heti kétszer mosol csak hajat. Miért? Én férfilétemre naponta mosom. Van, hogy kétszer is.


Ezt leszámítva nem vagy ápolatlan és kevésbé csinos. Nem tartom pozitív dolognak, amikor valaki heti szinten vásárol olyan ruhákat, amit kétszer felvesz és megy a kukába.

2015. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ápoltság többet számít, mint a márkás holmik. :)

Szóval semmi baj nincs veled, ugyanolyan esélyeid vannak, mint másnak.

2015. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!