Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szegény lány lehet ápolt és...

Szegény lány lehet ápolt és csinos?

Figyelt kérdés

Eleve szegény családból származom, és sajnos nem is keresem betegre magam (pechemre most ünnepek előtt meg még ki is raktak) szóval sose volt olyan, hogy kifejezetten jól ment volna.

Igyekszem adni magamra, de nem áll rendelkezésemre annyi lehetőség, mint egy jobb módban élőnek.


Hetente kétszer mosok hajat, naponta zuhanyzok, tisztán tartom a ruháim, és finoman ugyan, de sminkelni is szoktam. Viszont nem telik nagyon drága kozmetikumokra, sem márkás ruhákra, illetve nagyon kevés ruhám van.

(Télre 5 nadrág, 11 póló 3 szoknya, 3 kötött ruha, 2 egyberuha és 2 pulcsi. Természetesen nem minden új)

Szoliba, körmöshöz, fodrászhoz, kozmetikushoz nem járok, illetve a hajam sem festem


2015. nov. 29. 13:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves okos 9-es férfi: száríts te naponta egy lapockáig érő hajat... ha megmossa valaki a haját vasárnap este pl. meg szerda este, az teljesen jó. Nyilván ha nagyon zsírosodik, akkor többször kell, de ott inkább a kiváltó problémának kell utána járni.
2015. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem egeszséges ilyen gyakran hajat mosni, mindegy milyen a hossz.

Szoval erre ne figyelj :D

2015. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%
11-12: Köszi anyu a felvilágosítást.
2015. nov. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. A csinosság nem a pénztől függ, sem az ápoltság. Láttam én már gazdag lány és fiút is aki ápolatlan..

Számomra egy nőt nem az tesz széppé, csinossá meg ápolttá, hogy hetente műkörmöshöz jár, szolizik, meg úgy ki van sminkelve, hogy elmenne álarcnak is az..

Szép napot!

2015. nov. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem fele ennyi nadrágom van per pillanat, 1 téli ruha és 2-3 kötött pulcsi, szóval kicsit sincs kevés ruhád.

Az ápoltság, mint már mondták, nem attól függ mid van.:)

2015. nov. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
5 nadrág egyáltalán nem kevés
2015. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de nekem ennél jóval kevesebb ruhám van.
2015. nov. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!