Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek sokan?

Miért ilyenek sokan?

Figyelt kérdés

A mai fiatalok nagyon sokan tisztelet a kivételnek!

Egyfolytában nyavajognak a tesi óra miatt, annyira nyegleó meg túlsúlyos (nem mindenki tehet róla) is van,tudom nem a tesi órán múlik ez mind ,de azért nagyban hozzájárul, én miért szeretek mozogni? Ennek nem kéne tök természetesnek lenni?

Ja meg a másik kedvencem,hogy lányok mi a szart csinálnak az öltözőben amit én nem? Én is lány vagyok 3p alatt átöltözök ,de ők folyton panazkodnak ,hogy ez nem eleg meg mittudomén.....miattuk szívok,egyedül én vagyok lány ,aki mindig átöltözöik időbe,de a tanár velem is futattja a köröket (jo mondjuk a fiúkkal is,de mondja ,hogy egy lány se képes sohase átöltözni)


Á na remélem érthető :D


Ne mondja senki kérlek,h aludni kéne,holnap nincs nekem tanítás :)



2015. nov. 30. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

én nem mai fiatal vagyok de nekem mindig azt mondták hogy nincs állóképességem, nulla a fizikai teherbírásom, egy csődtömeg voltam tesiórán, a legkövérebb csaj után futottam be mindig és a 12 perces futás felmérőn elájultam, amikor a tanár nem hívott ki orvost csak közölte hogy hisztizek.

kijártam az általánost és a gimit is így.

majd diagnosztizáltak asztmával, ami olyan súlyos volt már hogy egyértelművé vált hogy gyerekkorom óta terheléses asztmám volt, és nem volt kezelve, ennek köszönhetem hogy felnőttként sprayt kell használnom.

megfigyeltem hogy ha terhelés előtt 10 perccel befújok kettőt akkor ugyan azt a teljesítményt tudom hozni mint az egészséges embertársaim :)

ezúton üdvözlöm a szüleimet, a tesitanáraimat és küldöm jókívánságaimat.

a temetésükön telt vizelettartó hólyaggal leszek hogy üríthessek a sírjukra.

2015. nov. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"én miért szeretek mozogni?"

"velem is futattja a köröket"


A kör futás is mozgás. Azt nem szereted, mert az bünti mi? :D

2015. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Sajnálom,de te legalább igyekeztél :-)

Ők meg mindig a tanárt hibáztatják..:/

Meg nincs semmi bajuk egészségesek(mem mindenki)

2015. nov. 30. 22:02
 4/13 A kérdező kommentje:

2. Az a rossz ,hogy azért kell futni mert ők,nem képesek átöltözni :/

Én lefutom ,nincs vele gond,csak nem gondolom,higy fair ...

2015. nov. 30. 22:03
 5/13 A kérdező kommentje:
Hogy*(@j
2015. nov. 30. 22:04
 6/13 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ez egy olyan dolog ami soha nem fog megváltozni, maximum az éppen nyavajgó emberek száma. Persze aki beteg annál más tészta.

Egyébként a tanár tudja nagyon jól hogy ki hogy áll hozzá, csak hát a csoportos büntetés az ilyen.

2015. nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:( kár
2015. nov. 30. 22:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekünk guggolva kellett végigugrálni köröket (békaügetésben), attól olyan izomlázunk lett, hogy utána nem tudtunk lemenni a lépcsőn.
2015. dec. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekünk néha ilyen törpe járásba kellett mennünk :/
2015. dec. 1. 06:36
 10/13 anonim ***** válasza:

Én alapból sietős vagyok, tehát elég sokat mozgok és gyorsan, nem lustálkodva "kényelmesen" :) nekem a sietős tempó a kényelmes, nem is nagyon tudok lassan menni...

A mozgással nincs bajom, de pl a kötélmászást is nagyon szerettem tesin...

Ami nekem a tesiben zavaró volt, az az átöltözéses macera, meg a sokféle gyakorlat...mármint volt amik nem tetszettek, még játék formában sem, de ugye kellett csinálni...

Én megoldottam közép suliban felmentéssel, hogy ne kelljen tesiznem :D

Minden hétköznap napi 40-60 percet sétálok sietős tempóban és nincs vele bajom, de az átöltözést, meg a különféle gyakorlatokat nem szerettem :)

már dolgozok nem suliba járok, így nincs kötelező tesi :)


22F

2015. dec. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!