Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy rossz tulajdonságom...

Van egy rossz tulajdonságom hogy folyton kések mindenhonnan emiatt szerintetek meddig tűrnek meg a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Azt hozzá kell tennem,még hogy a munka nagy részét én látom el,és kimagasló a teljesítményem tehát ha nem késnék tökéletes alkalmazott lennék...Szerintetek elnézik ezt nekem valahol is tapasztalatok?

2015. dec. 2. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
A késés az nem egy olyan dolog, ami ellen ne tudna tenni az ember.
2015. dec. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Én a harmadik alkalom után kirúgnálak.
2015. dec. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem, nem fogják sokáig elnézni, bármilyen jó munkát is végzel, mert akkor megtehetné mindenki és annyi a munkamorálnak. Csinálj magadnak időbeosztást, állítsd az órádat fél órával előbbre, de szokj le a késésről. Voltam olyan munkahelyen, ahol simán levontak 5ezer forintot egy késésnél valakitől, aztán elköszöntek tőle.
2015. dec. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Ne aggódj, nem vagy egyedül, én is.

Nagyapám azt mondta egyszer:nálad egyetlen lustább embert ismerek, apádat... szóval a vér kötelez.

Lehet nálad is genetika :D


Komolyra fordítva a szót, ritka az a munkahely, ahol ezt hosszabb távon is elnézik, szóval kapd össze magad haver.

2015. dec. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 1x késtem 10percet és hazaküldtek hogy máskor időbe legyek ott. Amikor más késik az meg nem baj -.- van a műszakvezetőnek hangulatingadozása mint a csajoknál mikor megjön xd Legszívesebben beleállítanám a kukába és kiborítanám a konténerbe.

Diák vagyok itt de majdnem 1éve ide járok.

Párszor elnézném de sokszor nem oké.

20f

2015. dec. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1-re okés, de szólok, másodjára már hazaküldelek aznapra, és harmadik alkalommal vissza se engednélek.


Mindenki pótolható, tudod, az meg irtó pfátlanság, hogy azért késel, mert megteheted (kimagasló, teljesítmény, stb.)... nekem, legalábbis ez jön le a dumádból.

2015. dec. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem sokáig.Tanuld meg beosztani az idődet, felnőtt ember vagy!Képzeld magad egy 3. világbeli melós helyére aki sokkal trébb körülmények között él, dolgozik, kevesebbért mint Te.Neki luxus a késés mert éhen is halhat ha kirakják a szűrét.Ezzel szemben Te megengeded magadnak hogy elkéshess.Kelj fel időben, embereld meg madad, nem vagy már 6 éves.Egyébként egy új szokás berögzüléséhez kb 21 nap elég.A titka hogy nem teszel kivételt, nem húzod ki magad alóla.Ha ez meg van máshogy fognak hozzád állni a munkahelyeden is.;)
2015. dec. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!