Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik, hogy nekem szinte...

Létezik, hogy nekem szinte csak rossz tulajdonságom van?

Figyelt kérdés

Nos, mivel szerintem rám szinte az összes negatív tulajdonság valamennyire igaz..


Makacs, büszke, és önfejű vagyok. Soha nem kérnék szívességet, és segítséget sem fogadok el soha. Nem tudok megalázkodni mások előtt, még akkor sem, ha tudom, hogy végső soron csak nekem lenne jobb. Mindig azt csinálom, amit én gondolok, még akkor is, ha mindenki meg akar győzni, hogy hülyeség (és legmélyen tudom, hogy igazuk van). Viszont a hibáimért mindig vállalom a felelősséget. Másokat is a legtöbbször nagyon ügyesen meg tudok győzni, hogy igazam van, még akkor is, ha ezt én magam se hiszem el igazán, vagy rá tudok venni dolgokra (jókra is, nem csak a rosszakra). Alapvetően mindig felvállalom a véleményemet, amit meg tudok indokolni még akkor is, ha ez a vélemény pl. egy egész társaságéval ellentétes. Habár nem szoktam hazudni, de ha rászorulok, akkor nagyon jól csinálom. Nagyon kevés igazai barátom van, vagy egyáltalán nincs is, a haveri társaságomat, hogy kivel járok el a legtöbbet, viszont elég gyakran váltogatom, nem nagyon tudok huzamosabb idejig ugyanazon emberek mellett megmaradni. Soha semmilyen közösségbe nem vagyok tartozom igazán (nem úgy képzeljétek el, hogy pl. az osztályban mindenből kihúzom magam, ott ülök egyedül a programokon, mert nem, segítek, de akkor is valahogy lehet érezni, hogy a 'magjába' nem igazán tartozom). Mindenkit, aki próbál hozzá közel kerülni egyszerűen eltaszítom, és bántom, fogalmam sincs miért, viszont amíg ez nem történik meg, az embereke megtartják a 'távolságot', addig általában rendes vagyok, és nyitott is. Mindig tudom, hogy mivel tudnám az embereket megbántani akár annyira, hogy sírjanak (volt már rá több példa), viszont azt is, hogy mit kell nekik mondani, ha szomorúak/elkeseredettek/rossz napjuk van/valami történt. Stresszhelyzetekben mindig elsőnek reagálok, soha sem blokkolok le, szinte mindig én oldom meg az ilyeneket. A legtöbbször nem befolyásol mások véleménye, és lenézem azokat akiket igen. Soha nem ítélek el senkit úgy, hogy nem ismerem, de ezt másoktól is elvárom. Nagyon kevés embert szeretek igazán, nem is tudom, hogy van-e egyáltalán olyan. Nem vagyok pszichopata, vannak érzéseim, sőt sírni is szoktam néha, de kizárólag magamban, soha nem mutatom ki őket, nem akarok gyengének látszani.


Őszintén, ezek alapján nagyon sz*r ember vagyok, mert szinte csak rossz tulajdonságom van?

Normális kommenteket (nem, nem csak kedveset, hanem normálisat)

16/L (a 17-hez már közelebb)


2014. márc. 23. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem írtál jó tulajdonságokat is, sőt szerintem 1-2 kivétellel igazából mind az.

Kérdezd meg azt a kevés igaz barátodat, hogy miért szeretnek, lehet, hogy meg fogsz lepődni.

2014. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én inkább azon csodálkozom, hogy van, aki közeledik feléd. ez már haladás h minden rosszat tudsz magadról, már csak valamennyire változtatni kéne rajta. én is rettenetesen önfejű voltam, de van 2-3 ember, akiben feltétlen megbízok és tudom, hogy a véleményükkel csak nekem akarnak jót, ezért átgondolom, amit mondtak.
2014. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eléggé hasonlóak vagyunk, de én nem akarok ez ellen tenni. Nekem bejön ez az életmód. Nem akarok mindenkivel jópofizni, főleg, ha nem sok értéket látok bennük. Az a néhány barát pont elég. Nem rossz tulajdonságok ezek, inkább a személyiséged más, mint a többieké. Ez van.
2014. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Írtál sok jó tulajdonságot. Már egymaga az is jó, hogy van önértékelésed, belátod a hibáidat. :)
2015. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!