Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha valaki ongyilkos...

Vlagyimir Rosztov kérdése:

Mit tegyek ha valaki ongyilkossaggal fenyegetozik mert van egy rossz tulajdonsagom amit ö nem szeret? Tudom hogy nincs ertelme emiatt ezt csinalni neki de "ha nem valtozok meg akkor neki annyi", tehat? (kicsit ertelmetlen sztem is)

Figyelt kérdés
2015. okt. 31. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki hogy nem érdekel.
2015. okt. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki öngyilkossággal fenyegetőzik, az egyszerűen érzelmileg zsarol. Ha engem fenyegetne öngyilkossággal valaki, megsértődnék annyira, hogy megszakítsak vele minden kapcsolatot, és meg is mondjam neki, hogy nem érdekel a szánalmas viselkedése.

Csak megjegyzem: Nem lesz öngyilkos, mert ehhez is gyáva az ilyen ember.

2015. okt. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az érzelmi zsarolás egy nagyon magas szintje amit nem szabad tolerálni.Meg kell mondanod hogy ilyen vagy és kész, így kell szeretni, ettől még eszébe ne jusson megölni magát.
2015. okt. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondták itt előttem,ez érzelmi zsarolás,és a legundorítóbb fajtából! Be ne dőlj neki!


[link]


Olvasgasd ezt,amit linkeltem.

Már így látatlanban mondom, nem neked kellene változni,de aki eddig elmegy, az valószínűleg már nem is fog.

Szóval, gondolkodj el ezen a kapcsolaton.

2015. okt. 31. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Éld és élvezd az életed mint addig.

Nincs összefüggés 2 közt.( Mit tevés és fenyegetőzés közt.)

2015. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Érdekes, hogy azt senki nem kérdezte meg, hogy mi az a "rossz szokás" (csúnyán nyomja ki a fogkrémet a tubusból vagy havonta egyszer elmegy a kaszinóba és eljátssza az egész fizetését), hogyan derült ki (előre megmondta vagy esetleg szándékosan eltitkolta és egyszercsak kiderült), és ki az, aki öngyilkossággal fenyegetőzik (házastárs, szülő, gyerek, munkatárs, szomszéd, postás stb.). Szóval itt részletesebb infók nélkül elég nehéz helyesen megítélni a helyzetet.

Mert persze, vannak betegesen uralkodni vágyó emberek, de az átlagemberek között azért nem túl gyakori, hogy az egyik olyan szent és jó és kedves és figyelmes meg minden, mint egy angyal, a másik pedig öngyilkos akar lenni mellette, annyira ki van borulva.

2015. nov. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!