Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek furán rám az...

Miért néznek furán rám az emberek amikor a kaukázusi medveölő kutyáimat sétáltatom?

Figyelt kérdés
2015. dec. 2. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem csak szeretnéd ha rád néznének furcsán. Csak a kutyát nézik meg, ritkán látni akkora dögöt.
2015. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Még azért nem olyan nagyok csak mint egy testesebb

németjuhász.

2015. dec. 2. 13:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

lehet nem pucéran, zöldre festett farokkal kéne sétáltatni...


22F

2015. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért festeném zöldre a farkukat?
2015. dec. 2. 14:03
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Kertes házas környékünkön ha látom, hogy valaki 2 nagytestű kutyát sétáltat, az fel sem tűnik. Viszont ha ugyanezt belvárosban látom, akkor én is rögtön arra gondolok, hogy jó nagy barom az, aki belvárosi lakásban két ekkora dög kutyát tart.
2015. dec. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a kutyákat sajnálom.
2015. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megvan a kutyáknak a jó helyük csak most ott sár van és oda nem tudok bemenni velük és ilyenkor a városba sétáltatom meg őket nem értem mi ezzel a probléma.
2015. dec. 2. 14:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Jellemzően az, amit én is írtam, az előzményeket nem tudva azt hiszik, hogy lakásban tartod a kutyákat, és a kutyákat sajnálják.


Nem pedig az, hogy félnének a kutyáktól, vagy agresszív embernek gondolnák azt, aki ilyen kutyát tart.

2015. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mivel szép termetes fajta így megnéznek, vagy nem láttak még ilyen fajtát vagy nem tudom.


Ismerősöm egy alacsony vékony lány és 2 német doggal sétál. Őt is megnézik :D


Én is vékony,alacsony törékeny lány vagyok és 60 kg-os kutyát szeretnék venni :)

2015. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok de teljesen átlagos testalkatú esetleg kicsit magasabb mint az átlag.
2015. dec. 2. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!