Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van értelme foglalkoznom a...

Van értelme foglalkoznom a rajzolással? KÉP

Figyelt kérdés

[link]


2 perc eredménye, mivel mostanában híján voltam az időnek.


De ennyiből már le lehet szűrni, van-e értelme foglalkoznom a dologgal, gondolom.


2015. dec. 4. 12:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%

Nem olvastam el az összeset, mert teljesen idióták vagytok, már ne haragudjatok.

Szépek a vonalhúzások, ha ezt árnyékolod, akkor gyönyörű rajz lesz.

Üdv. egy olyan, aki rajztanárhoz is járt.

2015. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 zgyzgy ***** válasza:
78%

Ez olyan, mintha leírnál két szót, aztán megkérdeznéd, hogy tehetséges költő vagy-e.

Kevés az infó.

2015. dec. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%
12-esnek igaza van. Kevés a rajz kidolgozása. Szerintem aki ilyet mint a rajzolt csaj jobb szeme tudd rajzolni az nem piti.Komolyabban kidolgozott rajzot tegyél fel...
2015. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%

Ez borzasztó.


"De ennyiből már le lehet szűrni, van-e értelme foglalkoznom a dologgal"


Igen, gyűjts össze az összes ceruzádat és égesd el még ma este.

2015. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
62%

Egy ilyen rajz elegge keves ahoz, hogy biztos velemenyt mondjak, de jol kezeled az emberi fej aranyait, szoval, nem vagy remenytelen, sot.

Mennyi idos vagy amugy?

2015. dec. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
22%

Ti "kedves" válaszadók, megnézném a ti rajzaitokat is amit két perc alatt dobtok össze, mennyire érne fel ezzel.

Azt írjátok, hogy a kérdező nagyképű, ám ok nélkül mind lehurrogjátok és TI nagyképűsködtök, hogy bármikor csináltok ilyet.

Igenis jó ez a rajz, ahhoz képest,hogy kevés időt szánt rá. Kevesen tudnak portrét készíteni, legfőképp az arányokat jól megrajzolni.

Ezen a rajzon pedig teljesen jól meg van oldva.

Persze nem elég ez az infó, hogy megmondjuk foglalkozz komolyan a rajzzal, de ahhoz sem, hogy alábecsüljük egymást!

Jó lenne látni egy kész képet, de ahogy én látom teljesen jó az alap!L

2015. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
A rajzra kár, hogy 2 percet fordítottál csak és ilyen oldalnézetes fotót csináltál (amin mellesleg alig látszik valami)...Kezdetnek nem rossz, de nem mondanálak őstehetségnek se. Ami nem baj, sőt! Nagyon kevesen vannak azok akiknek nem kell semmi energiát beleölni a rajzolásba, hogy menjen. Még a legnagyobb művészek is éveket gürcöltek és csináltak egy csomó selejtet mire lett valami használható. Szóval nagyon nem csak a tehetségen múlik. Elszántság és akarat kérdése. És ezért hülyeség a kérdés, mert ha te ezt szeretnéd csinálni, akkor csináld és ne gyakorin kérdezgesd hogy érdemes e. Ha kitartó vagy lesz eredménye. És legközelebb csinálj rendes fotót ha szabad kérnem;) És ha neked ez számít évek óta tanulok rajzolni (bár teszem hozzá annak is lehet szeme hozzá aki nem műveli)
2015. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem kell a sárga földig lehúzni szerencsétlent, nem olyan rossz a helyzet, de elájulni sem kell tőle. Egy, az átlagnál jobb képességű gyerek rajza, nem rossz, de nem is olyan hűdekirály.

Arra meg, hogy "te talán jobbat tudsz?", lehet, hogy nem is kéne válaszolom, mert akkor elég nagyképűnek tűnnék. Pedig valójában nem vagyok az.

2015. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!