Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a valóság, mitől lehet ez?...

Ez a valóság, mitől lehet ez? Kizárólag magamnak élek, trükkökkel ( humorral piti hazugsággal) érzelmileg megtévesztek embereket .

Figyelt kérdés
Megbíznak első látásra bennem , jó szervező vagyok . Nőkbe a szexuális gyönyörön kívül nem találok semmi érdekeset . Kalandokat izgalmakat keresek , új élményeket hajkurászom . Nem találom sehol a lényeget , az életet egy harcnak tartom . Kevés bennem az együttérzés , nem tervem a család . Bódítószerek nem érdekelnek , erős önkritikával rendelkezek , ötleteimet terveimet remeknek tartják . Mentettem már életeket , állatokét is , titokba adakozok , volt mikor tulajdonosnak "visszaloptam" vagy más módon neki adtam azt amit kijátszottak tőle .
2015. okt. 16. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez a valóság? Mi? Ezt neked kell tudni :D

Ha segítesz másokon, akkor nem élsz kizárólag magadnak.

A többi (kalandok, izgalom, nem család) oka lehet, hogy még fiatal vagy. Nincs ezzel semmi gond.

2015. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem nőttél még fel, 16 évesen én is ilyen voltam. :-))
2015. okt. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nincs ilyen ember a környezetemben? Elég üdítő lenne egy hozzád hasonló személyiséggel találkozni.
2015. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha az élet egy harc, a gond csak az, hogy nem létezik igaz ellenség.
2015. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Emberi dolog a biztatásotok , de a jellemem pedig zsarnokok és diktátorok személyiségjegyeit tartalmazza . Egy szerelmi háromszögbe vagyok , a nő veszélybe van ezért. Nem érdemelné meg hogy baja essen mert érez , pláne értem . Ezt nem az érzelem a tudatosság mondatja belőlem , pusztán a hideg logika .
2015. okt. 16. 22:16
 6/8 anonim ***** válasza:

És mégis mi sarkall arra, hogy beleavatkozz, ha nincs személyes előnyöd belőle?

+ még egy kérdés: Mi szükséges ahhoz egy embernek, hogy könnyen boldog legyen?

2015. okt. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A létezésem alapja esetleg alibi érzése ez a viselkedés , ezt nem állítom biztosra . A könnyen és a boldog lényeges . Spontánt jelent és kiteljesedést ? Ez fokozatos is megtörténhet és egy nagy tett vagy behatás következménye is tippem szerint . Merni megtenni vágyakért és célokért a félelmekkel illúziókkal szemben , elfogadni a támogatást és elhagyni a korlátozókat . Belőlem a gyönyört több minden kiváltja( buja nők , szép táj , művészi alkotás , különleges zenék , ez egyéni lehet minden ember számára .
2015. okt. 16. 22:45
 8/8 anonim ***** válasza:

A képesség az igazság tagadására. Én így foglalnám össze röviden. Ez a képesség sok dologtól függ természetesen, viszont az ész az egyik legfontosabb közülük.


Ha pedig kicsit sem érted amit közölni próbálok, akkor ideje lenne eltöprengeni a világról.

"A létezésem alapja esetleg alibi érzése ez a viselkedés. " - Ezt nem, hogy nem állítod biztosra, hanem te is tudod, hogy nem igaz.

A legjobb módja annak, hogy megtudd, hogy valójában valamit mi okból teszel az, az, hogy elképzeled azt, hogyha teremthetnél okot a cselekedetedre, akkor mi lenne az.

2015. okt. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!