Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember az életetekben...

Van olyan ember az életetekben, aki hogyha meghalna, sokkal könnyebb lenne az életetek?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor ki az? (Nem nevekre vagyok kiváncsi)

2015. dec. 13. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Nincs. Senkinek a halálát nem kívánnám sohasem.

Van, aki ártott nekem. De ő is hiányozna valakinek. Nem nekem. De másnak igen.

2015. dec. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Nekem van és biztos nem hiányozna.
2015. dec. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Van, a bátyám. Biztos hiányozna valakinek, de a kérdés nem erre irányult, hanem hogy könnyebb lenne-e az életünk. Amúgy 3-4 éve nem beszéltünk.
2015. dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Van. Egyik bátyám, és az apám.

Bátyám full retardált, sok veszekedés neki köszönhető.

Apám meg mégjobban veszekedés párti, édesanyámat kikészítik teljesen, és engem is.

Nélkülük az életem, úúú... hihetetlenül jó lenne.

2015. dec. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Igen. Mondjuk nekem több is. 2 osztálytársam...Mindkettő ilyen kis suttyó paraszt, tipikusan olyan emberek, akiknek vízum kell, hogy az oviban is szalonna volt a jelük kb. És az osztály felénél sikerült magukat valahogy benyalniuk, fogalmam sincs, hogyan, mert mindkettő akkora bunkó, hogy néha én szégyellem magam a helyükben, még a saját haverjaikkal is úgy beszélnek, mint a kutyákkal. És én meg épp, hogy csendesebb vagyok és van egy baráti társaságom, velük jól elvagyok és tökéletes lenne az életem, ha ez a két nyomorult nem létezne. Mert őket valamiért nagyon idegesíti az, hogy én nem megyek oda hozzájuk nyalizni meg nem jártatom 0-24-ben a pofámat, mint ők és egész nap a beszólogatásaikat hallgathatom. Ráadásul az osztály fele is, akikkel ugye jóba vannak, velük is állandóan kibeszélnek és ennek köszönhetően közutálat tárgya lettem.

Ha ez a két csicska megtenne annyi szívességet, hogy megdögöl, senki nem cseszegetne és nem úgy mennék be reggel az iskolába, hogy ma mit fognak beszólni vagy hogy aláznak meg és nem lennék tele kisebbségi komplexusokkal és normális életem lenne :) Karácsonyra azt fogom kérni, hogy gyulladjanak ki a karácsonyfával együtt.

2015. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Bocsi, az egyik mondat hülyeség lett xD Csak nem tudtam, melyik parasztos poénomat írjam be :"D
2015. dec. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem kellene meghalniuk, csak a nekik megfelelő iskolába kellene járni.
2015. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
A testvérem, folyton csak a veszekedés van itthon miatta és elviselhetetlen, sokszor gondoltam már rá hogy a legjobb az lenne ha meg se született volna
2015. dec. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Nincs!


Gondolod, ha meghalna az az ember, aki megnehezíti az életedet, akkor nem kerülnél soha többször életedben olyan helyzetbe, hogy ismét feltedd ezt a kérdést?

2015. dec. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Van. Anyagilag, szellemileg könnyebb lenne a halála után.
2015. dec. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!