Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyanokká válunk mint akikre...

Olyanokká válunk mint akikre felnéztünk?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromba filmekbe is mindig inkább a züllött figurák voltak a kedvenceim.Például mikor pár éve néztem a Breaking Bad-et abban is inkább a fiatal srác volt rokonszenves akinek drogproblémái voltak,a családja nem kedvelte és depressziós volt.Az volt bennem akkor,hogy ez mennyire laza és menő.Évek múltán arra kellett ráeszmélnem,hogy hasonló helyzetbe vagyok,annyi különbséggel,hogy nem főzök kristályt.Ami akkor annyira menőnek meg lazának tűnt az így,hogy hasonló helyzetbe vagyok minden csak nem menő és laza.Olyanokká válunk mint akikre felnéztünk?
2015. dec. 13. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben,van amikor olyanná válunk ,amit más személyeknél tapasztaltunk a cselekedetei és a tulajdonságai alapján nem tetszet,mondjuk ahogyan élt és mi megprobálunk olyan hibákat,nem elkövetni vagy olyan számunkra nem megfelelő életet élni mint ők maguk.
2015. dec. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!