Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen erzekeny,...

Hogyan legyen erzekeny, lelkiismeretes lanybol, egy erzeketlen, bunko? 22L

Figyelt kérdés
Annyira elegem van mar, hogy rendes vagyok, megis minden heten tobb alkalommal en vagyok az, akin atgazolnak, akit megbantanak. Nem akarok mar ilyen lenni. Hogy valtozzak meg? Mindig csalodok. Boldogtalan vagyok, mindenhez lelkiismeretes allok hozza, nem tudok tanulas teren se laza lenni, semmikor. Elegem van, erzeketlen, szivtelen akarok lenni
2015. dec. 13. 14:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg van benned az érzéketlen bunkó fajta stílus is csak ezt nem veszed észre azokkal az emberekkel szemben, akik számodra nem fontosak neked.
2015. dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell ilyen végletekben gondolkodni..

Volt egy ismerősöm, aki elég közel állt hozzám. A környezetében sokan bántották, és ezt valamilyen alkalommal rajtam vezette le, mintha "elege lenne mindenből".(én semmit sem ártottam neki)

Szerintem elég nyálasan írod le, attól, hogy "érzéketlen, lelkiismeretes" ember valaki, még nem tudja, hogy mit akar. Számomra az tűnik jó lelkű embernek, akinek érdemes céljai vannak, olyan emberekkel, intézményekkel foglalkozik, ami őszintén és tisztán betölti a lelkét, ezért igazán áttudja adni magát nekik, nehéz helyzetekben is kitart és hitelesebb ember.

A bizonytalan, érzékenykedő, megtört személyiség nem valami megható nekem, tehát én személy szerint nem sajnálnám azoknak a személyiségét, akik "angyali áldozatként" tüntetik fel magukat. Sok ember, akinek ugyanúgy problémái vannak, nem így tüntetik fel magukat. Sok embernek beszólogatnak, de nem mindegyikük tör össze ezektől a dolgoktól.

Ha valakinek a kedvessége elmúlik, mert nem tudta tovább kezelni az emberi kapcsolatait, az nem sajnálnám, ha úgy állítaná be magát mint "a csalódott angyal" "akitől hiányozni fog a világnak a jóravalósága".


Persze mindenekelőtt Nem a saját személyiségemen gondolkodnék, hanem inkább azokon rendezném le a konkrét problémáimat, akik bajt okoztak nekem, vagyis aki bunkó volt, azzal lennék viszont bunkó. Nem általánosítom az embereket.

2016. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!