Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincs elég merszem...

Miért nincs elég merszem behúzni egy embernek?

Figyelt kérdés
Testépítő vagyok (naturál) elég jó erőben vagyok de már nagyon kiférne az illetőre egy ütés de nem tudom hogyan csináljam és mit csináljak utána.. egyszerűen nem merem megtenni de már jól esne
2015. dec. 16. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
félsz, hogy visszaütnek esetleg?
2015. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. válaszoló.. ezt kifelejtettem
2015. dec. 16. 19:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán legbelül tudod mi a helyes... Lényegtelen hogy megérdemli vagy sem, akkor sem helyes dolog másokat megütni.
2015. dec. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Alapból benne van a gát az emberben ,ha normális nevelést kap nem vademberek közt felnőve. Ki lehet iktatni gyakorlással, pl lejársz boxolni stb és akkor talán rendesen is fogsz ütni. Mert hiába emelsz mázsákat nem az a fajta erő kell az ütéshez és egy nálad gyengébbnek kinéző ember lehet jóval nagyobbat üt.
2015. dec. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem mersz kerdese. Ahhoz kell batorsag hogy valakit NE uss meg.


Amugy meg testepitokent megis honnan a banatbol tudnad hogyan kell verekedni? Hiaba vagy kipattintva, egy tapasztalt kuzdosportos, egyebkent meg 60 kilos kis nyamnyila gyerek uj fejberug hogy egybol lekapcsoljak a lampat es meg csak nem is latod hogy jon a laba.

2015. dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Cseszheted a "jó erődet"! Konditermben lehet villogni a súlyokkal, de egy "nyóckeres vagány" plekniből olyant ver rád, hogy daruval nem szedik le rólad! :-)

Van egy országosan elismert, komoly karate-edző ismerősöm. Mikor megkérdeztük, hogy mit csinálna ha belé kötnének, azt felelte: "elfutnék". Itt kezdődik az intelligencia.

Normális ember nem akar másnak "behúzni". És nem csak azért, mert elég egy szerencsétlen véletlen, és évekig ülhetsz miatta...

2015. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

a) a verekedést meg kell szokni, meg kell szokni, hogy megütnek, sokan sokkot kapnak attól ha megütik őket vagy megijednek. Hozzá kell szokni


b)Meg kell tanulnod verekedni, önmagában a gyúrás csak erőt ad de küzdősportban nemigen számit (persze a küzdősportosoknak is kell lennie egy alapvető fizikumnak)

2015. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
valakire azért ráfér, hogy beverjenek neki egy párat, én is ismerek több embert akinek csak valószinűleg akkor lesz befogva a pofája ha beverik addig meg mint a Lánchid akkora arccal üvölt a terem közepén
2015. dec. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!