Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez ugye nem csúnya dolog...

Ez ugye nem csúnya dolog amikor látok az utcán egy rosszullevő embert, aki a földön fekszik éppen?

Figyelt kérdés
Láttam egy ilyent nemrég, de nem mentem oda én is hozzá, voltak ott már jópáran mások akik segítettek neki, én csak odanéztem aztán elmentem mert nem bírom az ilyent, felzaklat ha valakit rosszullenni látok, és rossz emlékeket idéz fel bennem amik itthon már megtörténtek. Szóval ha már vannak ott mások és segítenek rajta nem bunkóság ha én nem megyek oda segíteni ilyenkor?
2015. dec. 18. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság, csak útban lennél, ha többen is ott vannak.
2015. dec. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül vagy, és nem akarsz odamenni, hívj mentőt.
2015. dec. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mások már segitenek, tobben is, nyugodtan elmehetsz de ha valaki a szemed lattara esik ossze, es te vagy a kornyeken az egyetlen ember, akkor nem sunnyoghatsz el gyorsan a helyszinrol mert az mar segitseg nyujtas elmulasztasa lenne...
2015. dec. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!