Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csúnya dolog bámulni valakit...

Csúnya dolog bámulni valakit úgy, hogy ne vegye észre?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha egy lépcsőfeljáróban a felső, 2. emeletről lenézek, ott ahol le lehet látni a földszintre, ahol egy asztal egyik oldala látszik, aminél amikor ezt megtettem, éppen ült valaki, egy szimpatikus ember. Fent leültem egy székbe, de néha odamentem ránézni arra az emberre, mert tetszett nekem, miközben ő mobilozott, nem vette észre. Ez amúgy egy iskolában volt, de csúnya dolog így megbámulni valakit?

Mit reagálnátok, ha meglátnátok egy ilyen bámészkodót?


2014. dec. 2. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem reagálnék, mert nem tiltja semmi. Sőt, az sem biztos, hogy bámul valakit. Mi van, ha csak bambul?
2014. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én tömegközlekedésen szoktam ablaküvegen tükröződve stírölni az utasokat. Biztonságos, mert olyan, mintha csak a tájat nézném xD

Egyáltalán nem tartom csúnya dolognak, eléggé természetes szerintem.

2014. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, ha csak nem tudtán kívül valamilyen intim helyzetben bámulod, vagy direkt kihallgatsz egy nagyon magánjellegű beszélgetést.
2014. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A felhasználó ***** válasza:
Az furább lenne ha úgy bámulod hogy észre is veszi. És bámulod tovább.
2014. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!