Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért? Miért csinálják ezt az...

Miért? Miért csinálják ezt az emberek? Miért ilyen rossz az emberek természete?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval az történt hogy tegnap volt az egyik osztálytársam születésnapja.Elmentünk diszkóba iszogattunk kicsit beszélgettünk táncoltunk.Én még nem voltam diszkóba(kivéve ami az általános iskolában volt).Kimentünk és egyszer csak egy fiu ok nélkül belémköt.Semmit se mondok neki belémköt.Odajön oldalrahiv és szó nélkül megüt.Olyan rosszul esett hogy nem csináltam semmit csak próbáltam jól érezni magam a diszkóba nem kötekedek senkivel normális vagyok,és csak ugy ideüt.Megkértettem volna ha kötekedek vagy valami és ugy üt ide.Ez most mire volt jó?Eégsz nap rosszul érzem magam.Nincs kedvem semmihez.Csak az jár az eszembe hogy miért?

Előre is köszönöm a válaszokat!

17/F



#verekedés #bunyó #kötekedés #rossz emberi természet
2015. dec. 20. 18:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Levezette valakin a feszültséget. Olyanon, akin látszik hogy könnyű áldozat, és nem fog visszaütni. Miért is nem ütöttél vissza? Szó nélkül hagytad elmenni? Kidobó? Haveroknak miért nem szólsz hogy kötekednek?
2015. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mit reagáltál rá miután megütött?
2015. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan világban élünk ahol csak azért fognak békén hagyni, mert te is békén hagysz mindenkit.
2015. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem érkeztem visszaütni mert jött a kidobó és kivitte a csávót.Utána kerestük de nem találtuk sehol.
2015. dec. 20. 18:32
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Na hát ennyi. Majd legközelebb beversz neki.

Amúgy szokj hozzá, hogy vannak gyökerek akik ezt élvezik, ettől érzik nagynak magukat. Ha kis növésű vagy, elég valószínű hogy beléd fognak kötni.

2015. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
kb 170-175cm magas vagyok 55-57 kg.
2015. dec. 20. 18:39
 7/17 anonim válasza:
100%
Nem a te hibad. A szuleid arra tanitottak, arra szocializalodtal, hogy ne bants, es en sem bantalak. Sajnos ez a vilag, meg a szuleid idejeben sem volt ilyen. Es ebben nem szabad remenykedned. A helyedben elkezdenek valami kizdosportot. Es akkor kesobb, majd visszaadhatod a kolcsont. Mert megerdemled. :)
2015. dec. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors megértő válaszokat.
2015. dec. 20. 18:45
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm is ekkora és úton útfélen belekötnek. Országtól és várostól függetlenül. Én 190 vagyok és soha életemben nem kötekedtek.
2015. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem szoktak velem kötekedni.Eddig ilyen problémám még nem volt.
2015. dec. 20. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!