Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy ne rontsa el...

Mit tegyek hogy ne rontsa el a vakációm?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődik hogy kaptunk 3 hetet, de sajnos (!) apám is annyit kapott anya nem...

És ebből ugye az jön ki hogy antiszociális vagyok mert utálom apám -.- NEM őt utálom, hanem amikor 3 hétig el kell viselnem... Reggel ha felkelek mindig a kocsmában van, sosincs itthon. Ha hazaér akkor meg megy az ugráltatás reggel 8-kor ágy meglegyen vetve, már öltözz is fel, a ház ragyogjon, teregess fel, mosogass el, főz nekem valamit, és még a tesodra is te vigyázz! Lassan már elegem van hogy vakációban háziasszony ként funkciónálok mert ha nem jön a "milyen semmirekellő" vagy..

De már az egész lénye irritál... A hangos, mély, dörgö lépései, az általános szimmogás, mély hörögös lélegzet, orrot kifujni luxus, és az asztal melleti horkantás, szürcsölés, csámcsogás...

Én 14 vagyok, ő 42



2015. dec. 21. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Javulni nem fog a helyzet, az biztos. Én 38 vagyok, és már gyerekkoromban se tudtam elviselni apámat, hasonló okok miatt. Most néhány havonta egyszer látom csak, de még mindig úgy vagyok vele, hogy ez is sok. Esetleg anyáddal beszéld meg, hogy ideje lenne válni, gondolom nem egy agresszív kocsmatölteték mellett akar megöregedni ő sem.
2015. dec. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kötve hiszem :/ Már évek óta ez megy, amint teheti első a kocsma +szenvedélyes szivaras
2015. dec. 21. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól még az édesapád! Ahelyett, hogy szídod őt, inkább gondolj arra, mi lesz, ha már nem lesz veled..
2015. dec. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor lesz neki Hawaii
2015. dec. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!