Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak én vagyok olyan szerencsé...

Csak én vagyok olyan szerencsétlen, hogy csúnya vagyok fotókon?

Figyelt kérdés
Nem modellkedésre gondolok! Egyszerűen megőrülök tőle, hogy nincs egy normális fényképem sem. Nem vagyok öntelt, de van az a pillanat, mikor a tükörben elfogadhatónak tartom magam. Viszont ahogy fénykép készül rólam, kiábrándulok. Annyira irigylem azokat a lányokat, akik olyan gyönyörűek a fényképeken is. Más is van így ezzel, hogy abszolút nem az a kép köszön vissza fotón, mint ami a tükörben? Elmondhatom, hogy vállalhatatlan vagyok képen! De élőben nem érzem magam ennyire gáznak. Most akkor melyik hazudik?

2015. júl. 11. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok.

Félig meddig bal profilból és szemből, kicsit felülről készült képeken viszonylag jól nézek ki, de ez 100/1 kép.

Ha szemből fotóznak, kövér fejem van, mint egy jóllakott parasztlánynak... pedig aztán kövér nem vagyok. :D

Élőben én sem vagyok gáz!

Egy fotós oldalán olvastam, h mindenkiről lehet jó képet készíteni, csak ugye rá kell jönni, hogy melyik beállítás az előnyös.

2015. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mások meg minden szögből szelfizgetnek... Nekem borzasztóan megnyólik a fejem képeken, már csak a nyihaha felirat hiányzik, ráadásul a nyakam tokásnak látszik. Áááá..
2015. júl. 11. 14:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jah igen, tudom milyen ez. Toka se tudom nekem is hogyan kerül oda, amikor alapból nincs... :///

Van nekem is Fészen olyan ismerősöm, aki durván sok szelfit rak fel minden nap és mindegyik képen szuperül néz ki. Szerencsés...

:)

1-es voltam

2015. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

van aki fotogén, ők még akkor is jól néznek ki, ha hülye fejeket vágnak

te nem vagy az, de ezzel nem vagy egyedül (én se vagyok amúgy fotogén, csak bizonyos szögekből lehet elfogadható képet készíteni rólam)

2015. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Milyen kár, hogy többen vannak akik fotogének!
2015. júl. 11. 14:57
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak nagyon ritkán látom magamat elfogadhatónak, mondhatni ronda vagyok, mondjuk én fiú. Na, a képeken még ocsmányabban nézek ki, mint élőben, vállalhatatlan.
2015. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban... Nekem is ritka pillanat, amikor azt mondom, hogy..na nem is olyan rossz abrazat... Aztan megnezem a fenykepet, es az eletkedvem is elmegy.
2015. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

tapasztaljátok ki, hogy honnan, hogyan lehet előnyösebb képeket készíteni rólatok és máshogyan, máshonnan ne nagyon erőltessétek. esetleg menjetek el olyan fotóshoz, aki ért a dolgához és ne a vacak szelfizést erőltessétek. az objektív torzítása is nagyon sokat számít a képeknél, főleg, ha rólatok nehezebb előnyös képeket készíteni.

van, aki szerencsés és róla könnyebb, de ezen kár aggódni, az emberek sokfélék. van, aki könnyebben jegyez meg dolgokat, van aki jobban érti a reál tárgyakat, van akinek az edzés és sportok mennek jobban, van akiről meg könnyebb jó képeket készíteni. hogy többen volnának, az egyáltalán nem biztos, csak több képet láttok róluk, hiszen róluk több jó kép készül...

2015. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Amúgy sem vagyok egy nagy szépség, de azért az átlag kategóriába szerintem beleférek. De képeken...:DD 100 fotóból egy az, ami vállalható nagyobb közönség előtt is. Azt vettem észre, hogy a vaku gyilkos, bár az a legtöbb embernek nem tesz jót. Plusz minél gyatrább minőségű a kép, annál jobban nézek ki...:DD

De én már leszarom. A közösségi oldalakon úgy sem váltogatom hetente a profilképem, meg amúgy sem tennék fel magamról minden nap 3-at...

Az meg, hogy az emlékek megőrzésére készült képeken hogy nézek ki, mindegy. Aki ismer, úgy is lát élőben, tudja, hogy nézek ki. Nem fog x darab rosszul sikerült kép alapján rondábbnak gondolni, mint amilyennek élőben tart:D Plusz idővel nagyon vicces visszanézni a régi, gázos képeket. Sokkal poénosabb, mint a csupa hiper-szuper trendi fotót:)

2015. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!