Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreznek az olyan fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznek az olyan fiúk akik rondának tartják magukat és azt mondják nem kellenek senkinek? Engem nagyon idegesítenek már

Figyelt kérdés

2015. jan. 14. 22:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Ismerkedsz?
2015. jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Én már egyszer leírtam a lelki problémáimat, tessék:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2015. jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%
Igazságtalanságérzésünk van...
2015. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Már próbáltam kideriteni... de még nem jöttem rá. És engem is idegesitenek az ilyenek. Mondjuk a lányok közt is sokan mondogatják ezt.

De talán azért mondják, hogy akinek épp kijelentik ezt, az rácáfoljon. És elkezdje dicsérni az illetőt.

2015. jan. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%

ingadozó a hangulatuk...

1-ik nap a világ büdös retkes f**aszába kívánják az összes nőt és kinyírnák őket

2-ik nap rájuk tör a depresszió a sírás rívás amit itt gyakorin is sűrűn megy


és egyszer egy részüknél eljön azaz idő mikor bekattannak és megerőszakolják a nőket...

2015. jan. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De arról nem a nők tehetnek hogy életképtelenek, szóval akkor úgymond fogyatékosnak is lehet nevezni őket bizonyos értelemben
2015. jan. 14. 22:28
 7/25 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, te nő vagy?
2015. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

figyelj csak az változtathatja meg a világnézetüket ha az ellenkezője történik meg velük, addig borúlátóak maradnak.


Most lehet ez nő és férfi is, ha eddig csak csalódás, kudarc és elutasítás érte őt akkor nyilván egy idő után besokall, és ezen csak az változtathat ha egy neki tetsző ember igent mond.

2015. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
De ezek a fiúk általában azt célozzák meg akinél nincs esélyük
2015. jan. 14. 22:32
 10/25 anonim ***** válasza:
De hála istennek a csúnya és/vagy 200 kilós mangalica nők se kellenek senkinek. :)
2015. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!