Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem normális az, hogy amikor...

Nem normális az, hogy amikor egyedül vagyok itthon óvakodva mászkálok a házban?

Figyelt kérdés

Azért mert bár tudom hogy senki nincs itthon rajtam kívül, mivan ha mégis előugrik hirtelen valahonnan egy betörő akit addig nem vettem észre. Meg amikor bejövök néha akkor is körülnézek bent hogy nincs-e senki itt.

Ez a ház valamiért ilyen feszültségeket idéz elő bennem, talán mert néha vannak furcsa zajok mondjuk a fűtőrendszer zajai.

Házon kívül nem vagyok ilyen ijedős csak idebent, kint egyáltalán nem


2015. dec. 14. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképpen viselkedek. Amikor megyek át az úton, legalább ötször szétnézek(holott tiszta a terep, de csakazértis), nehogy elüssön egy autó, mert ha ez megtörténik, akkor abba bele is halhatok, vagy legalábbis néhány bordám eltörik. Vagy ha ez nem is következik be, akkor az autó lehet hirtelen elrántja a kormányt, és belemegy a legközelebbi házba, majd felrobban, és kigyullad az összes közelben lévő ház, aminek hatására családok halnak meg. Vagy mi van akkor, ha én is belehalok a robbanásba? Mi van, ha átmegy a lábamon az autó? Mi van, ha rajtam kérnek számon mindent? Mi van, ha eltörik az ájfonom? Mi lenne, ha nem lennénk ennyire pesszimisták? :D
2015. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mögötted állok!
2015. dec. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bako666 válasza:
azért sokáig ne parázz ezen mert az agyad elhiteti veled hogy valaki van ott és jön a rémképzelődés amikor pl. a tükörbe nézel és az arcképed elmosódik, vagy folyamatos zajt hallasz amire nem találsz megoldást
2015. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is gyakran vagyok így. szerintem túl sok filmet nézel
2015. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!